kadınların erkeklere tavsiyeleri

dediklerinizin hepsine uyuyorum kıslar.

 spoiler!
belki bu başlıktan kız düşürürüm
bazı yazarların ne kadar tecrübeli olduğunu öğrendiğimiz başlık.
bursa balıkesir karadeniz bölgesi hey maşallah.

tecrübe kokuyor burası.
ister kaşlarınızı aldırın, ister beyaz çorap giyin, ister paçanızı kıvırın, ister dar pantolon giyin, isterseniz de makyaj yapın... ama kız arkadaşınıza kölenizmiş gibi davranmayın. ne giyip ne giymeyeceğine karışabileceğinizi düşünmeyin mesela, ya da nereye gidip nereye gitmeyeceğini, ya da kaçta gideceğini. korumak için, iyiliği için diye zırvalayanlar olacaktır, unuttuğunuz bir şey var ki kimsenin sizin korumanıza ihtiyacı yok. sevgilisinin saç boyamasına izin vermeyen bile gördüm yahu...
aşkım krem sürmeden girme
bilmem kaç yıllık sevgiliniz varken maymun iştahlı olmayın. ve herşeyi cinselliğe bağlamaktan vazgeçin.
kadınların geçmişini kaldiramayacaksaniz anlattirmayin tutki anlattığınız onlara o geçmişteki kişileri hatirlatip durmayın. hatırlamak istese sizinle olmaz gider onların yanında olur bunu bi anlayın.
teker teker örneklemek istemememle birlikte , yazılan çoğu yorum sadece erkekler için değil iki cinsiyet içn de yazılabilir. bunları yazmanıza sebep olacak davranışları yapan insanların kötü davranışlarını lütfen tamamiyle bir cinsiyete yakıştırmayın.
sevgilinizi takipten çıkmayın, onu sevin
sadece kadına sahibiymiş gibi davranmayın yeterli.
gözlerimize bakın, korktugunuzda da mutlu olduğunuzda da söyleyin, saygı duyun. her şey hallolur, sakince konuşuyorsa
çükünüzün beyninizi istila etmesine izin vermeyin!
(bkz:edepyahu)
kendiniz olun ve insanlığınızdan çıkmayın.
onun dışında nasıl ki kadınlar özgür olsun istiyoruz, siz de istediğinizi giyip, kaşınızı gözünüzü aldırabilirsiniz. sizin tercihiniz.
1)öncelikle dürüst olun beyler, karşınızdaki bir kadın ve sizden daha komplike düşünme yetisine sahip, götü kurtaracağım diye söylediğiniz yalanları kızlar arkadaş ortamlarında anlatıp dalga konusu yapıyor bunu unutmayın.
2)özgüvenli hatta ve hatta ukala olun,kadınlara çekici geliyor çoğu zaman bu durum ama tabi tatlı tatlı yapacaksınız loserlığa gerek yok aksi halde gelgitlerimiz sırasında kim vurdu ya gidersiniz..
3) paraya, arabaya, güce inanmıyorum diyerek bunu aşırı dillendiren kadınlardan uzaklaşın tam da öyle biridir üstünde çok duruyorsa..
4) geçmişteki -o darbe yediğiniz- acılı aşk hikayelerinizi de anlata anlata folloş etmeyin. mümkünse alfabenizden düşürün.
5) ıssız adam triplerine girip bizden kaçmaya çalışmayın sonuç olarak içimizden biriyle karşılaşacaksınız ve hayatınızın içinden geçeceğiz.
6) karşı tarafı etkilemek çatısı altında şekilden şekile girmeyin, çok kaslı çok zengin çok yakışıklı vs olmanıza gerek yok yani bunlar hep şehir efsanesi.
7) hayvan gibi iyi sevişmeniz, seks esnasında ego yapmanıza da gerek yok. önemli olan nicelik değil,nitelik bunu unutmayın.
8) bir kadın ilk buluşmada kafasında her şeyi oturtmuş oluyor genellikle. istisnalar olabilir ama kaide bozulmaz maalesef. sonrasında cinsel beklenti içerisine girip kendinizi küçük düşürmeyin.
9) bir kadınla birlikte olunca zafer kazanmış gibi dolanmayın, skor peşinde olmayın. muhtemelen kadın zaten kafasında yazmıştır senaryoyu sizlik bir şey yok yani.
10) son olarak kendiniz olun.bir kalıba girmeye çalışmayın. yanlışlarınızı törpüleyin ama karşınızdaki kadının sizi değiştirmesine izin vermeyin.
benim de beklediğim tavsiyelerdir. tavsiye vermek için yeşillendiriniz.
aa burası ekşi değil ki puhahah beyazlatın bari.
sevmiyorsanız oyalamayın kardeşim
hergün ama hergün lütfen duş alın,kadınları farklı yaratıklarmış gibi aptalca bakmayın çok itici ve alçakca gözüküyorsunuz,biraz ağırlığınız ve kaliteniz olsun kesinlikle çok konuşmayın ve boş sakın konuşmayın,başınıza gelen olayları sadece sizin başınıza gelmiş gibi anlatmayın hatta hiç anlatmayın, kesinlikle size ait bir parfümünüz olsun ama kaliteli bir parfüm olsun maddiyat yoksa kendi kokunuz her türlü yeter ama şakın ucuz bir şey sıkmayın üzerinize,bıyıklarınız düzgün ve gür değilse sürekli sıfır kesin cemaat mensubu veya ergen gibi gözüküyorsunuz,havalar sıcakken sırf şekil olsun diye 25 derece de botunuzu giymeyin deri ceketinizide dişlerinizi fırçalayın ve sevdiğiniz kadına sevginizi belli edin ama en önemli kural bir erkek olarak korkmayın..
soyunun anam çırılçıplak gezin sokaklarda bu millet yemin ederim erkektir yapar der hadi bakiiiim
yeni dönem popüler erkeklerine özenip kendinizi onlara benzetmeye çalışmayın. oldukça ucuz duruyor, kendinize özel bir duruşunuz, tarzınız olmalı.
  • /
  • 2
İletişim - Kurallar