kadınların erkeklerin ellerini incelemesi

öğrendiğimden beri tırnaklarımı yemememe sebep olan olaydır, parmaklarımın kısa olmasından ve avuçlarımın tavuk göğsüne benzemesinden mütevellit kız arkadaşlarımı "elimde tutmakta" zorlanıyorum sanırım ... bunun dışında mükemmel biriyim çünkü.

gırgırı bi' kenara bırakırsak; psikolojik altyapısını ve evrimsel süreçteki yerini merak ettiğim olaydır. yeşillendirilirse sevinirim
müzisyen olup “bu adamda da tam keman çalmaya uygun eller var ha.” diye düşünüp bakıyor olabilir.
estetik olarak ilk dikkatini çeken yer olduğu için el konusunda oldukça inceleyici olabilir.
aynı zamanda, iki seçenek birden de olabilir çok şeapmamak lazım.
bir el insana nasıl çekici ve güzel gelebilir anlamayacağım lakin sıkça başıma gelen olaydır.
bunun sebebi bakimli olup olmadiginizi anlamaktir. bir erkek elleriyle ilgileniyorsa temiz ve bakimlidir. bir de bazi kadinlar erkek elini guc simgesi olarak gorebilir, bundan oturu kucuk elli beylere biraz onyargili yaklasilabilir.

ya da belki de baktigimiz eli tutmak istiyoruzdur, kim bilir?
kendi ellerimi beğenmediğimden güzel el görünce bi hayran oluyorum kadını erkeği yok :d
artık sizden bir adım bekliyordur beyler, haberiniz ola.
biz kızların götüne bakınca sapık damgası yiyoruz ama kızlar bizim elimize bakınca bir şey yok. kızlar anlayın rahatsız oluyoruz. bir mahrem yerimiz ellerimiz onuda sizin sapık bakışlarınızdan kurtarmak mümkün değil. edep ahlak kalmamış ya hu
yeni moda olan durumlardan biri. el sevdası. sadece ilişki başlarında karşıdaki kişiye herkesten farklı yerlere dikkat ederim havası basmak içindir tamamen. nedeni daha sonradan akla bile gelmemesi açıklar.
belimi nasıl kavrar diye düşünüyoruz ondan
İletişim - Kurallar