kadınların kahkaha şiddetinden karakter analizi

evet arkadaşlar içilen bira markasından ve okudukları fakültelere göre kadın analizinden sonra kadınların gülme şiddetinden karakterleri hakkında analizleri paylaşmak üzere tekrardan birlikteyiz.

okulda veya bi kafede oturuyorsunuz ve hoş bi kadınla kesişmeye başladınız karşılıklı bakışmalar esnasında o da sizin gibi bi arkadaşıyla muhabbet ediyor ve eğleniyorlar.bu kadınları yapılan espriler karşısında verdiği gülme refleksine göre 4 başlıkta inceleyebiliriz.

gülerken elinizi ağzıyla kapatarak ve bakışlarını aşşağıya kaydırarak ses tonunu ve dişlerini absorbe etmeye çalışan kızlar her zaman diğerlerine göre daha güvenilebilirdir ancak geçici heveslerle takılmak istiyorsanız zorlu bi süreç sizi bekliyor olabilir.çünkü bu tür oturmasını kalkmasını bilen kızların anlık ilişkilerde pek gözü yoktur.eğer hoşlandıysanız ve konuşmak istiyorsanız asla gözünüz arkada kalmasın sonuna kadar güvenebilirsiniz.


burnundan tıstılayarak kahkahasını minimum şiddete indiren kızlar sesini örtme amacındadırlar ve tamamen kara kutulardır.öyle rastgele tanışıp konuşma ihtimaliniz gerçekten çok düşük.eğer zaten yatağa atmak bi gece takılmak gibi bi istek içindeyseniz asla yaklaşmayın derim.

hiç bişey olmamış gibi sanki kahvaltıda çay içiyormuş gibi doğal şekilde akışına bırakarak kahkaha atan ve ağzını gizlemeyen kızlar tam bizim kalemimiz.bu kızlar gayet erkek muhabbetine açık ne istediğini bilen sizin bakışlarınızdan çıkarması gereken bütün anlamları çoktan çıkarmış ve kendi yol haritasını çizmiş kızlardır.her türlü tanışma girişimini kaldırırlar ve sevgilileri varken beğenilmekten ve kaçamak flörtlerden çok hoşlanırlar.gece yatmadan önce en büyük dertleri yarın ne giyecekleridir ve son kez sosyal medya bildirimlerine bakmadan asla uyumazlar.orta düzeyde bi tipiniz ve günde 100 liraya kadar harcayabilme lüksünüz varsa işiniz çok kolay.bol şans.


hayvan gibi anırarak gülen güldüğü zaman küçük dişlerine kadar göstererek dikkat çekmeyi seven kızlar.işte geldik benim sevdiğime.uzun tırnaklı bol makyajlı yağlı ve boyalı saçlı bu kızlar siz ona bakmadan önce giyim kuşamınıza baktı ve maddi geliriniz hakkında bi kanıya vardı bile.buna rağmen bakmaya devam ediyor ve bakışlar gittikçe anlamlı hale mi geliyor ? ev arkadaşınızı arayıp bu gece eve gelmemesini söylemenizin zamanı çoktan geldi.bugün sizin gününüz.güzel bi tanışma bahanesiyle masaya gidip bişeyler içmeyi teklif ettikten sonra artık hükümdarlığınızı ilan edebilirsiniz.her şey bu kadar.


şimdilik ana hatlar bunlar arkadaşlar.kafanıza gülme şekli takılan ancak burda bulamadığınız tip kahkahalar için özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.tüm genç erkek arkadaşlarıma başarılar diliyorum
erkeklerin kadınları analiz etme hakkını nereden bulduğunu düşündüren utanç verici bir başlıktır.
içtiğimiz biradan sütyenimizin rengine kahkaha şiddetimize kadar arsızca yorum yapıyorsunuz ya hu sizden kurtuluş yok mu?
'sexist misiniz ilan" diye bağırtır. *face palm*
yapılabilir tabi; ne kadar şiddetliyse kahkahası o kadar cesurdur ne kadar kısık ve korkaksa, o kadar yemiştir bu hayatın sillesini ve bir o kadar da korkuyordur.bazıları gibi; tıpkı böyle ayıracaklar beni diye. bi salın bizi be! biz sizin hönkürmelerinize bir şey diyoruz mu? hayır. gülmek bulaşıcıdır gülüverin, zaten şu çivisi çıkmış dünyada ne kadar şey kaldı ki kahkaha atılacak.
en son bir kadının yanımda güldüğü dönemin michael jacksonın kavruk teniyle klipler çektiği döneme denk gelmesinden ötürü yapmaktan uzak kaldığım bilimsel deneyim.

geçen gün pamuklaleden bilet kestirirken kız iyi yolculuklar efendim dedi gülümseyerek, bu sayılır mı?
ya adam eğlencesine yazmış takılmayın bu kadar
puhahahehehe
hadi bakalım analizciler göreyim sizi.
cangır cangır kahkaha atmanın da bir analizi var mı?
İletişim - Kurallar