kanka ayağı yapılan güzel kızlar

hisler ve maneviyat çok farklı boyutlarda olmasına rağmen kankacılık oynanarak daha fazla yaklaşılan kızlardır.

evet kızlar 'ay o benim kardeşim gibi,biz yıllardır her şeyimizi paylaşıyoruz,kuzenimden daha yakın' düşünceleriyle yaklaştığınız o sinsi erkeklerin tesadüfen bi yere gitmek için başbaşa bindiğiniz bi asansörde beli açık beyaz badinizden buğday tenli belinizi kavrayıp asansör halatlarını titretene kadar sizi öpmeyi düşünmediğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz.ya da bi hafta sonu canlı müzik için gittiğiniz bi mekanda siz topuklu ayakkabılarınızla merdivenlerden pıt pıt çıkarken masum bildiğiniz bu şahsın arkanızda ilerleyip bi kez olsun kalçalarınıza göz gezdirmediğine eminseniz o kadar emin olmayın..

zamanında birbirimize en samimi arkadaşımsın cümleleriyle yaklaştığımız bi kızı gittiğimiz günübirlik plaj aktivitesinde deve güreşi oynamak bahanesiyle suyun içine eğilip sırtıma almıştım.aramızda ilk kez gerçekleşen bu ten teması sonunda tüm yüklerimizden kurtulup sevgili olmuştuk. bu yüzden bu konuda iki cinsin de samimiyetine inanmıyorum.
mekanlara girerken dam olma konusunda birebir kızlardır. hem mekana girmenizi sağlar hem de güzel olduğu için diğer kızlar tarafından alıcımız olduğu algısı yaratarak kankalık görevini de yerine getirir. nereden baksan win-win durumudur.
çoğunun kanka ayağını olmadığını bilen oldukça zeki kızlardır.

sizi beğenmediyse kanka olarak yaklaşır, ama sizin ondan alttan alttan hoşlandığınızı kesinlikle bilir. hoşlanmasanız bile bunu gerçekleştirebilme potansiyeline sahiptir. arkadaşça konuştuğunu belirterek beraberken sizi tahrik edici küçük hareketler yaparlar. evet bu konuda oldukça ustalar kendileri. bu şekilde sevgili olmayarak kendini kısıtlamamış olur aynı zamanda kendi egosunu da tatmin eder, sizi de memnun eder. sonuçta erkeksiniz bir nefes alışından bile tahrik olan arkadaşlarımı bilirim ben. neyse özet olarak böyle olan çok kız kankam var ve bunları gelip bir de bana anlatırlar. öğüt veriyor sanki küçük şıllık. anlayacağınız kızlar sandığınızdan da zeki beyler. siz de orada minicik beyninizle amsalak hayaller kurun.
"güzel kapı, daha güzel kapıları açar."
erkeğin arkadaşlığı güzeldir. erkek muhabbetiyle hatun kişinin gönlünü hoş tutar. erkek hatun kişiyi güldürür moral olur. tüm bu hizmetleri sağlayan er kişi, karşılığında bir hoş sadâ, bir dekolte frikiği, istemsiz de olsa anlık bir ten teması bekler. hatun kişi de mental açıdan doping olan bu unsurlardan vazgeçemeyeceği için bu karşılığı ödemeye hazırdır. bu durum medenî yaşantımızda bir çeşit adı konulmamış, konulmasından kaçınılmış bir konsomasyon durumudur.