kapı kapı dolaşıp kozmetik ürünü satan kızlar

diş macunu olsun kişisel bakım ürünü olsun bi ürün satmak amacıyla kapımızı çalan anlık misafirimiz olan genç kızlar..

sanıyor musunuz ki kapıyı kapattıktan sonra merdiven başına ilerleyene kadar kapı deliğinden kalçalarınızı gözetlemiyoruz veya sizce hiç mi sizi eve davet etme isteğinde olmuyoruz ?

bazen apartmandan çıktıktan sonra da balkona çıkıp ufukta kaybolana kadar izleyip seyrediyorum bu kızları.kibar hitap şekilleri olsun yüzlerindeki en tatlı gülümsemeler olsun o siyah dar askılı badilerden taşan göğüs yağları ve buğday renkli göbek deliğinden bir pırlanta gibi fışkıran göbek pirsingi olsun o 3 dakikalık maratonda tarifi imkansız hazlar yaşatıyorsunuz bana.

gönül istemez miydi ''sikmişim diş macununu satıcan da ne olacak? hızla azalan ömrümüzün bugününü de anlık zevklerimiz uğruna harcayıp geçmişimiz için güzel bi hatıra bırakalım'' demek..lakin yapamıyorsunuz diyemiyorsunuz.o güzelim kızın başka kapıları da çalıp başka hayallere daldıracağı erkekleri düşünüp anlık ve gereksiz bir kıskançlık krizine girip bi sigara yakıyorsunuz..bu hatıra ve hayaller de hayat cüzdanınıza girip sonra bi anda kayboluyor.
kalmadı onlar. artık online yapıyorlar.

https://cscosmetics.com.tr
çanakkale'de ilk yılı olan çoğu kızın düştüğü bataktır kendileri. kendimden biliyorum. ben hafta sonu gitmiştim birkaç kere. sözde sekiz saat çalışacaktık yol ile beraber oldu sana bu on iki saat. hafta sonları şehir dışına gidiyorlar çünkü biga'ya, bandırma'ya falan. insanları öğrenciyiz diye kandırıp acındırıp satış yapmaya çalışmaktan başka hiçbir şey değil, adam deli gibi para kazanıyor siz de sadece insanlara yalvarıyorsunuz. ağlayarak bırakmıştım işi. hırsız muamelesi mi görmediğim kaldı, kafama terlik atmadıkları mı, mahalle aralarında sarkıntılık etmedikleri mi, neler neler... gerçekten ama gerçekten para ve iş sıkıntınız yoksa asla gitmeyin kızlar, gururunuza ve kendinize yazık.