kaybedenler kulübü

çanakkale amirleri burda mı?
2' sini dört gözle bekliyoruz.

kanımca insanlar üzerinde ilki kadar etki yapmacak fakat en az ilki kadar kaliteli olacağına eminim.
22 senedir üyesi olduğum tek kulüp
"2.si bozar mı?" diye endişelenmenin lüzumsuz olduğunu düşündüğüm, zaten 1.sinin de radyo programından alıntı repliklerin oluştuğu ve 2.sinin de fragmanından anladığım üzere; yine radyo yayınından repliklerle oluşacağı görülüyor. dolayısıyla bozulma söz konusu değil diye düşündüğüm film.
kaan çaydamlı ve mete avunduk'un efsane radyo programlarının adıdır. bildiğim kadarıyla artık beraber yayın yapmıyorlar. yanılmıyorsam; en son mete tek başına yayın yapıyordu, o yayını da kaybedenler kulubü ismiyle yapmıyordu.
k.k. yolda filminden sonra etrafta ilk film sonrası gibi "standart" lafını ağzında sakız eden k.k.'den yaptığı tek çıkarım; "rock'n roll takılıp, kışkırtıcı konuşayım ama kimseyi de iplemiyim ve böylelikle la pompa" düşünen tiplerin hortlaması korkusunu yaşadığım film.
(bkz:düşüyo mu böyle)
film içerisindeki replikleri sağa solda görmeyle ve nejat işler'in filmde olması münasebetiyle izlemeye özenilen, izledikten sonra "abi ne filmdi ama yaaaa" gibi olası tepkilerle karşılaşılan ve asla bu yersiz tepkileri kabullenemediğim manasız bir film. tamamen boş, tamamen vakit kaybı. hele ki radyoyu böylesine basitleştirmek, üzücü..
“kim lan bu erol egemen?”
ikinci filmi birinci kadar iyi olmayacak diye korkutan film.
bana nasıl yaşayamayacağımı göstermesi münasebetiyle hayatımı değiştiren filmdir. para yoksa rock'n roll'da yok.
"hayatta ucu sekse dokunmayan bir şey var mı?"
“merhaba sayın dinleyen sizinle daha önce yatmış mıydık?”
kaybedenler kulübü yolda gelse de izlesek
iyi iyi allah standartdan ayırmasın ✌️
bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?
radyo programlarındaki konuşmaları efsane kaan ve mete'nin filme dökülmüş halleridir. sorduğu sorularla insanları zor durumda bırakmalarıyla ünlüdür.
"bukalemun öldüğünde hangi renktir?"
"ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir?"
ayrıca merak edenler için orijinal kayıtları
yine bir nesli etkileyeceğini düşündüğüm film, tıpkı en başta orijinal radyo programının yaptığı gibi, tıpkı ilk filmin yaptığı gibi.

acaba “birinci film ile ikinci film arasında hikaye boşluğu olur mu mantık hatası olur mu ?” diye endişelenmeden yapamadığım filmdir.
"iyi geceler sayın dinleyen, tabii böyle bir şey mümkünse."
keriz diken mükemmel bir sanat eseri
üçüncü sınıf avamya kamaralarının en sevdiği filmlerdendir efendim. oldukça fazla cinselliğin ve alkolün harmanlandığı bu filmi izlediğinizde "yahu ne anlatmak istiyor?" diye sorabilirsiniz. bu film sayesinde trip v2.0 bir dönemin popüler bir işletmesi olmuş, kadıköy kilise sokağı "film tadında yaşamak" öğretisini kabullenmiş kişiler ile dolmuştur. bu dönem 6:45 çok fazla kitap satmış, standart fm çok fazla dinlenmiştir.

alternatif eğlence yerleri : (bkz:kadııköööy)
kitap kafe : (bkz:kadııköööy)
rexx'de buluşalım (bkz:kadııköööy)
moda'ya ineriz (bkz:kadııköööy)
saçmalama kızım, vintıç. (bkz:kadııköööy)
vegan kahveci (bkz:kadııköööy)
kaybedenler kulübü yolda isimli ikinci filmiyle 16 mart 2018 tarihinde vizyona girecek,heyecanla beklediğim film (serisi).
ekşici draması. overrated
ergenken sevdiğimi düşününce kendimden iğrenmeme sebep olan saçma filmdir.
  • /
  • 2