kayıt sırasında yapılan özel yurt tanıtımları

iki kere üniversiteye kayıt yaptıran biri olarak söylüyorum artık yeter kayıt yaparken zaten elin ayağın birbirine karışıyor bir de sen gelip bana diyosun yurdumuzda spor salonu mevcuttur ne yapayım spor salonunu şimdii eyvallah her ne kadar yararlı olsa da bizi fazla sıkmayın bırakın da işimizi yapalım zaten sonrasında ihtiyacımız olursa geliriz yanınıza
not:tanıtım yapan arkadaşlar öğrencidir onlara bir lafım yok sadece biraz içimi dökmek istedim:d
çilek kız yurdundan uzak durun bence söyleyeceklerim bu kadar.
binbir çeşit neon renkte lakos
nar çiçeği var kepezde,okula yakın olsun diye tercih etmiştim.
müdüre hanım tam hanımefendi.bana vaadettikleriyle verdikleri arasındaki farkı burda anlatmayı başka bir yazar kişisine bırakıyorum.
giriş çıkış saatleri esnek hatta öyle esnek ki yurda bir hafta uğramayan oluyordu.
yemekler tam olarak şöyleydi internette bilmediğiniz bir siteden alışveriş yaparsınız sipariş ettiğiniz şeyle eve gelen salatalığın hiç bir benzer tarafı yoktur ya hehh işte öyle çirkin berbat bir durum allah belamı versin yaptığım benzetmeden daha da berbat yemeklerdi işte...
bir de okula yakın falan değil 10 dakika kampüs girişine yürü sonra içi tıklım sıklım büklük otobüslerde yer bulmaya çalısıken 20 dakika daha kaybet
merkezde otursam daha cabuk giderdim
kısacası kadın arkadaşlarım nar çiçeeene ugramayın bile
hiçbiriyle ilgilenmediğim tanıtımlar. kendim araştırmadan hiçbir işe girişmem, en güzeli.
asla kullanılmayan spor salonu övgüleri,bilmeyene her yurt kampüse 10 dk yersen
1 sene kaldıktan sonra pardon 1 hafta, eve çıkma isteği uyandıran yurtlar.
güzel yağlayıp ballar bu ekipler tanıtımcılarla konuşmaktan kayıt yaptıracağım yere zor ulaşmıştım teee seneler önce
ikinci üniversitemi okuyorum ve o tanıtımlardan biri ile ilk üniversitemde ilk sene yurda yerleşmiştim. astarı yüzünden pahalıya çıkmıştı. kanmayın arkadaşlar gidip görüp araştırmadan dalmayın. pişman olursunuz.
tanıtımı yapan o sıcak yaz gününde parmak arası terlik kısacık şort ve atlet gibi bir şey giyerek abazaları tuzağına düşürüp yurda kayıt yaptırtması.
aşırı disiplinli imiş gibi gözüken yurt tanıtımlarıdır.

hiç unutmuyorum. tanıtıcı kız geldi babama diyor ki ''yurdumuza giriş gece on ikidedir. on ikiyi bir geçe ailelere haber veriliyor.'' yaşadık gördük baktık alakası yok. şikayetçi miyiz efenim. asla.
24 saat güvenliğin olduğunu soylenilen yurtta ses yaparken bekçinin gelip sesiz olun uyuyacam demesi.
iki günde bir et yemeği (yalan)
ardes tanıtımı için gelenlere sakın inanmayın arkadaşlar. rezalet ve pahalı.
ardes için konuşayım fakültelere yürüme mesafesinde, evet tıp fakültesinde 20dk yürüme mesafesinde. ring otobüsü var sürekli geçiyor dediler. en son gördüğümde bulutların arasına karışıyordu flying dutchman gibiydi yani bir efsane..