kendini ağırdan 'satan' kız

bir kızın ilişkiye kendini çabuk kaptırmayıp karşıdaki partnerini tanıma
sürecidir.fakat bazı kızlarımız vardır ki...gerçekten yoruldum bu olaydan.tabiki başta katlanılabilir bir olaydır belki geçmişinde canı yanmıştır ve daha dikkatli yaklaşıyordur olaya ama arkadaşım 2 hafta yol yaptığım kızdan bir adet mi duvar pası gelmez? "gel beni ye" desin demiyorum insan bir "tatlısın" falan der be ayı.güzel ve kültürlüsün yoksa vallahi dayanmazdım.ilişkiyi fenerbahçe ataklarına çevirdi hatun sürekli bir karambol,sürekli bir karışıklık.
"fazla naz aşık usandırır" atasözümüzün cuk diye oturduğu durum.
kadın dediğin kendini satmaz, erkek satın alır...
dermiişim
daha önce yaşadığı hayal kırıklıkları ve güven problemlerini üzerinden atamamış kız profilidir. ağırdan satarak karşısındaki insanı tanımaya, güvenilirliği konusunda kendini ikna etmeye (olumlu ya da olumsuz) çalışmaktadır. aklındaki en ufak şüphede bile içi içini kemirir, şüphelerin giderilmesi için süreyi uzatır da uzatıııır. en sonunda iş istemsizce kanka muhabbetine döner.
biz hiç mi hayal kırıklığı güven problemi yaşamadık. biz niye kendimizi ağırdan satmıyoruz. bu türk kızlarının egosundan başka birşey değildir.
direnç uygulayan kızdır. geleneklerimiz, o,bu,şu vs. diye diye amacı aslında kendini tatmin etmektir. ilişki odaklı değil benmerkez odaklı haz peşindedir. elbette naz yapacak elbette istekleri olacak lâkin işin suyunu çıkaranlar benim üstte saydığım özelliklere sahip olanlardır. uzak durulmalı!