kıllı bacaklarıyla şort giyen erkek

çok net bir şekilde estetik zevki olmamakla birlikte ömrünü başkalarının göz zevkini bozmaya adamıştır. hele bir de altına "yağız delikanlı" ayakkabısı giydiyse (bkz:erkek babeti) kabahatler kanununa tabii hareketlerde bulunuyordur.
feminist arkadaşlarımı bu başlık altında dayanışmaya çağırıyorum. don benim bollatırım bacak benim kıllatırım!
giyen bir kişi olarak hiç de mahsuru olmamakla gayet iyi durduğunu düşünüyorum. tertemiz bacaklarıyla boy gösteren erkekleri görünce hafif bir tebessüm yapıyorum melih gökçek gibi.
kıllar hayatımızın bir parçası artık alışın dediğim başlıktır. kadın erkek kıllarını ister alır ister almaz. beğenen öyle beğenir, beğenmeyen kendine uygun eş adayı bulur. eminim onlarda arkanızdan ağlamayacaktır.
benim giyerken gurur duyduğum olaydır. bence kıllar daha güzel gösteriyor bir erkek bacağını. şöyle tarif edeyim; kılsız bacaklı erkek amsız bir kadına benzer.
şahsımdır. bir şey diyen olursa aklımda güzel ve hızlı bir cevap var.
isteyen istediğini giyer, bacakları kıllıyken kadınlar da şort giyebilir erkekler de. kısacası: insandır.
yahu cümleten sizene adam kıllarıyla rahat ne batıyor anlamıyorum sen de o da ben de kıllı memelileriz sağlıklı olan da kıllarmız kıl köklerini tozdan nemden ve mikroplardan korumaktadır nedir bu kıllarla alıp veremediğiniz özünüzle barışın artık.
bacakları kıllı diye yazın sıcağında pantolon giyen erkekten evladır.
ya bacaktan bacağa değişen bi durumdur. nasıl ki saçlarının yapısının güzeli çirkini olan kadın varsa erkeğin kılı güzel olanı da var. aslında bi çok erkek de güzel yani kıvrımlı kıllar biraz seyrek olup ten gözüktüğünde bence çok güzel oluyor.

 spoiler!
fasılcının kız kardeşi
erkekte kılı tüyü hiç sevmediğimden benim için görüntü kirliliğinden başka bir şey değil. gidin o kıvırcık kıllarınızı alın. erkek adamın kılı tüyü olmaz.
bıyığını, bacaklarını, koltuk altlarını temizlemeyen "feminist"lere hakaret edilince onun vücudu onun kararı diye savunan, fikrini kendi üretmek yerine başkalarından duyduklarıyla oluşturduğu için iki yüzlü olan popüler kültürün kölesi instagram kızlarının hakaretlerine maruz kalan ama sikinde olmayan erkektir.
erkek kıllı olmalı/olsun üzerine seminer verebilecek kız arkadaşlarım var
iletişim için 0535832dkljsakldj
bacaklarını alıp süt beyaz bacakla gezen erkek yerine kıllı bacakla gezmeyi tercih ederim. olm hatun musunuz? erkek adamsınız kıl olacak tabi.
mühim olan kıllı bacakla şort giyen erkeğe verilen tepki değil, kıllı bacakla şort giyen kıza verilen tepki
ona da sokun burnunuzu o kalmıştı