kız arkadaşına hesap ödetmeyen erkek

burcu esmersoy ve onun yardakçıları tarafından esir alınmış çaresiz güruhun bir üyesi.

o an ki kız arkadaşın bunun sebebi mi bilinmez ama bu tip erkeklerin bilmesi gereken şey "kızlar kendilerinin, erkek için bir lütuf olma düşüncesi" hiçte etik olmayan yollara sevkedebilir.

bunun sonucu olarak sömürge yollarından birisi haline getirip ekonomiyi kendilerine bağlarlar. tüm giriş çıkışlar kapatılır. önemli günlerde ilerde olabilecek isyanlara karşı size bir kaç ten kokusu ve sıcaklığı verebilirler. ama bu sadece başlanğıç esir alınmış işgal edinmiş durumda kalakalırsınız.

yapılması gereken ne kadar çok saygı sevgi olsada belli durum belli noktalarda soğanın cücüğünü tekte çıkarmak olmalı.
adı üstünde alman usulu olan bir sistemi, türk erkeği olarak kabul etmek istemiyoruz :d genelde erkek ödemeli.
ilk buluşmaya davet eden o masrafı davetiyesi nedeni ile ödemelidir. haa daha sonrası karşıya kendinizi nasıl enayiasdasdsad pardon nasıl lanse ettiğiniz ile ilgilidir. alman usulü candır.
adam gibi adamdır. erkeğin dibidir. daha ne diyeyim cömerttir düşüncelidir aşktır...hepsine benden bir öpücük.
bu erkeklere kızlarla buluştuklarında gökten para mı yağıyor diye düşünmeye başladığım olaydır.
usül şöyledir, buluşmaya kim çağırdıysa nezaket kuralları doğrultusunda hesabı ödemeyi teklif eder. karşı taraf da reddeder ise alman hesabı ödeşilir mevzu biter olaysız dağılınır.

çünkü teklif etmek nezakettir, ısrar etmek kabalık
ögrenci değildir bu şahıs
eh be kardeşim şu kız erkek hesap muhabbeti ne kadar uzadı ister alman usulü olsun ister kız ödesin ister erkek ödesin ödemek isteyen ödesin işte önemli olan anın tadını çıkarmak değil mi?
sene olmuş 2018 hala maço erkek ayakları..
valla kız arkadaşlarım genelde bende para olmayacağı düşüncesine varıyor ki haliyle zaten yok :/ ondan dolayı ödüyorlar ısmarlıyor felan basit
kızların buldum bir kerizi hep ödetirim diye düşünmesini istemem fakat hep de siz ödemeyin be abi
şurda yazan birkaç arkadaş güzel naralar atıyor fakat yanındaki erkek hesabı ödemeyince de gelip bana kanka hesabı bölüştük biliyo musun ama eşitlik falan böyle olması gerekiyor falan diye anlatıyor hepinizi ifsalarım bu 1 ha bir de gelip bunu diyorsan ödediğin o kahve senin cüzdanını acıtmış belli eşitlik meşitlik geçcen o tırıvırıyı bu 2. gelelim neden kısmına çünkü canlarım toplum olarak biz bu konuyu içselleştiremiyoruz icselleştirememekle beraber ne kadar kültürlü olduğumuzu göstermek amaçlı kadın erkek farketmeden bölüşülmesi gerek diye konuşuyoruz ama arkasından lafını ediyoruz hepiniz öğrencisiniz bu neyin tatavası anlamak da zorlanıyorum şu olaya erkek kadın yerine bakacağınıza karşımda insan var diye baksanız düşünmenize gerek kalmayacak hatta onun bursu ayın 9unda seninki 8de yatıyorsa bugünlük de benden olsun demesini cinsiyet ayırmadan demeyi bileceksiniz büyüyün evladım artık şu kabuğunuzdan çıkın aklınızı başınıza bir devşirin.
hatun kişi öğrenci ise sende çalışıyorsan ödersin işte bu kadar basit. iki taraf da çalışıyorsa davet eden öder. ha karşı tarafın para durumlarının sallantıda olduğunu biliyorsan birşeyler yapalım dediyse yine ödersin çok kasmaya gerek yok bence
zengindir ve para hesabı yapmasına gerek yoktur. aksi halde batar.
'ee aferin mi diyoruz şimdi' diye sordurtan, gereksiz şeyleri büyütüp yaptığı her hareketi inandığı 'erkek' kalıbına uyan erkek tipi. toplum size ne yapacağınızı söylemesin, bunların hiçbiri önemli değil
net enayiliktir, gereksiz polat alemdarcılık oynamaktır. kabul eden kızlar net gurursuzdur. aynısı bana olsa bu ayı kim ki benim hesabımı ödüyor derdim yani. erkek hesap ödeyince erkek oluyor, kız da bundan hiç rahatsız olmuyor. değişik.
yanlış yapıyordur. ikili ilişkilerde karşıdaki yanlış diyorsa yanlıştır.
“sen bir birey değilsin,ben daha üstünüm, sen bakıma muhtaç bir varlıksın.” demenin başka bir yoludur. her iki taraf için de geçerlidir bu durum. aklım hayalim almıyor nasıl oluyor da içiniz rahat ediyor, nasıl oluyor da bu durum sizi mutlu ediyor anlayamıyorum yani.