kız öğrenci evlerinden çarşaf çalmak

son zamanlarda yaptığım eşsiz hırsızlık aktivitesi.

akşamları üstünüze gereksiz bi hüzün mü çöktü? penisiniz bırakın uçuşa hazırlık yapmayı hangardan bile mi çıkmak istemiyor? az önce çişe gittiğinizde penisinizle göz göze geldiniz ve birbirinize çok mu şey anlattınız? e hadi işe koyulalım o zaman.


ben böyle durumlarda en yakın kız arkadaşlarımın evlerine çeşitli bahanelerle gidiyorum ve getirdiğim çantaya en göze çarpmayacak yerlerde olan çarşaflarını atıyorum.hemen akabinde “hadi kızlar nerden geliyor bu çaylar rize’den mi?gelin bakın bugün apartman kapıcımızın kızını eve hangi yakışıklı bıraktı anlatayım” diyerek tatlı bi heyecan yaratıyorum.

gelelim eve geçtiğimde neler olduğuna..

daha önce samimiyetime güvenerek anlatmış oldukları sevgilileriyle geçirdikleri özel anları düşünüp seriyorum çarşafları kanepelere başlıyor şölen..acaba buse osman’la sevişirken aldığı yüksek haz dolayısıyla gözlerini titreterek yükseklere doğru kilitleniyor mu?

merve orkuna verirken içine boşaldığı zaman koştura koştura banyoya gidiyor mu ?

ceren hiç regl olmuşken bile berkcana vermeyi içinden geçirip arzu duydu mu?

bütün bunları düşünürken kendimi büyük bir porno rüyasının içindeki buluyorum ve bu çarşaflara boşalıyorum.sonra da ortalıkta delil bırakmamak için bu çarşafları öylece atıyorum.


işte alın size gerçek bir rüya.duygu patlaması.