kız öğrenci evlerinin posta kutuları

18 yaşından beri her önünden geçtiğimde 15 saniyeliğine duraksayıp müthiş hayallere dalmamı sağlayan küçük dikdörtgen kutular.mağlum artık elektronik bilgi sistemlerinin yaygınlaşmasıyla kimse fatura kağıtlarını umursamıyor. e iş böyle olunca haliyle bana da gün doğuyor.faturaları ekstreleri karıştırmak,isim ve soyisimleri öğrenerek sosyal medya araştırması yapmak, belki komşunuz belki arkadaşınız olan bu güzel kızların su faturasındaki tutara göre hijyen ve bakım durumları hakkında geniş yelpazeli analizler yapmak veya elektrik faturalarından gece oturmalarını veya kombi sıcak su kullanım ölçülerini tahmin etmeye çalışmak kimi mest etmez ? böyle küçük muzipliklerle heyecanıma heyecan katıyor kendimi güzel bir kıza ait olan kağıt parçası gibi küçük şeylerle bile mutlu edebiliyorum.
posta kutuları ne yazık ki artık eskisi kadar önemsenmiyor.

mesela bir su faturasını, bir internet faturasını incelediğimde komşularımın neler çevirip çevirmediğini rahatlıkla anlayabiliyorum. bana söyleyemediklerini faturalar söylüyor.

hayat detaylarda gizlidir.
dönerciler,sucu ve pizzacı broşürleri arada da gelen faturalar oluyor. kızlar sizde başka şeyler oluyorsa söyleyin bilelim yani bizim ne eksiğimiz var ay
İletişim - Kurallar