kız yurtlarında gizlilikle icra edilen lezbiyenite sorunu

son zamanlarda derin istişarelerle edindiğim bilgilere dayanan toplumun kanayan yarası maalesef.

bazı araştırmalarım sonucuna göre kız yurtlarında kimsenin ses çıkarmadığı şeyler dönüyormuş.

''elif duşa gelip sırtımı keseler misin ?''
''merve kuyruk sokumumdaki ağrının kaynağını çözemedim birazcık masaj yapabilir misin?''
''buse sence de memelerim çok mu küçük bi bakar mısın nasıl gözüküyor?''
''sen berklerin evine gittiğinde sevişmediğinizi söylemiştin neden ki?''
''ayşegül son zamanlarda oval ve dolgun kalçaların çok dikkatimi çekiyor spor yapıyor musun?''
''özge burakla girdiğimiz cinsel ilişki beni hiç tatmin etmedi sence neden olabilir?''

bu tür soruları sıklıkla duymaya başlayan çeşitli çevrelerden arkadaşlarım olduğunu farkettim ve çok üzüldüm gerçekten.nasıl olabilir de eğitim ve öğretim hayatını geçirme amaçlı bi çatı altına toplanan kızlarımız bu derece ahlaksızlaşmaya başlar? kızına birazcık daha fazla para yollayabilmek için ırgat gibi çalışıp gecelerce bel ağrısı çeken babası kızı busenin yurt banyolarında sırtını başka kızlara keselettiğini bilse neler hissederdi hiç düşündünüz mü ? bu bir yıkım olmaz mıydı ?

geceleri yurt ışıklarını kapatıp bi odada 4-5 kız talebenin birbirlerinin enselerini yalayıp kulak memelerine üfleyip sırayla kalçalarını şaplaklara boğduklarını düşündükçe çılgına dönüyorum resmen.böyle bişey olabilir mi ? bu düşünceler yüzünden bütün kız yurtlarına ön yargıyla yaklaşmaya başladım.

ne zaman gece 2 de loş ışıklı bi yurt penceresi görsem içeride grup lezbiyen seks döndüğünü düşünür oldum.bu gidişle bu yıl üniversite sınavına giren kız kardeşimi yurda yazdırmak yerine kendisine ev tutmak zorunda kalacağım.gençlik ve spor bakanlığına ve bimere bu yurt denetimlerinin arttırılması için gerekli şikayet ve önerilerde bulundum.sonuçlar geldikçe burda paylaşacağım.
bende kız yurdunda kaldım "yok öyle bir şey ya" dememi bekliyosanız yanılıyosunuz. korkuyodum o kadar kızın arasında sanırsın hayatlarında hiç erkek görmemişler numaradan bayılıp ambulans çağırılırdı yurda amaç ne "att paramedik erkek olur da keseriz." o derece yani düşünün erkek olmayınca da birbirlerine sarıyolar ama lezliğe kadar gitmiyor ya sadece kendini bir anda oda arkadaşının göğüslerini vs. konuşurken buluyorsun.
homofobikleri hortlatacak başlık. size ne ulan ? sen mi değiştireceksin bu kızların,kadınların cinsel tercihlerini
o kadar kişinin içinde illaki vardır diye düşünürken çok yakın bir arkadaşımın (yurttan) itirafıyla kendime gelmiştim. gayet normal olan bir durumdur. önyargılı birçok insan(!) var. gizlemek zorunda hissediyorlar. şu devirde zor anacım zor
ınsani belirten seksist bir başlık. delirin ulan. delirin oooohhh ne 3 4'u 35 kız aynı odada çıplak dans ediyoruz köpükler ve bebek yağları sürüyoruz birbirimize totolarimiza saplak atarken. ne yapacaksınız? kudurun olduğunuz yerde.
“ne zaman gece 2 de loş ışıklı bi yurt penceresi görsem içeride grup lezbiyen seks döndüğünü düşünür oldum.“ asıl tehlikeli olanın bu zihniyet olması ? yazık.
gerçekten yazık ya ben de kaldım kız yurdunda hiçbir zaman dediginiz gibi bir şeylere rastlamadım. hadi bunu geçtim kardeşim sen kızlarla ve kız yurtlariyla niye bozdun kafanı? kafanın içinin sapık düşüncelerle dolu olması sabi kız kardeşini de etkileyecek yazık cidden çok yazık.