kızların efendi erkekleri sevmemesi

kızların efendi erkekler yerine, piç erkekleri tercih etmesidir. genelde bu çocuk beni seviyor ama fazla efendi yanıma yakışmaz düşüncesi mevcut. şu düşünceyi yıkalım artık kızlar. efendi erkekleri de sevin.
bu piç diye tabir edilen erkeklerin genelde yakışıklı olması durumu bence aydınlarıyor. yakışıklı erkekler genelde nasıl olsa kızlar bana bakıyo diye istedikleri kadar hayvanlık yapabiliyorlar. bu nedenle piç olarak algılanıyor onlar. hayır piç değiller, yakışıklı oldukları için öz güvenleri yüksek. çirkin zavallılar ne yapsınlar. bi hatun düşürecem diye bin türlü efendi rolü oynuyorlar. "çirkinim bari efendi olayım da hatun düşsün" diyenini bile gördü bu gözler. siz bide o efendi denen adamların arkadaş ortamındaki halini görün. velhasıl kelam kızlar piçliğe efendiğe bakmıyor. önemli olan yakışıklılık. piç olan adama da kızmamak lazım. adam tipini kullanıp istediği gibi takılıyor. kızlarda bir şey demiyor. şimdi yok insanlık yok adamlık demeyelim. herkes ilk başta bir ilişki için güzellik arar. yapılan araştırmalar bile yakışıklı dilencilerin amerikada daha çok para topladığını gösteriyor. sonuca gelirsek. yakışıklıysan yap piçliği sorun olmaz. orta bir tipin varsa adam olmaya bak. çirkin arkadaşlar ne yapmalı. hiç bir şey yapmayın. evrim bile sizin üremenize engel olmak için çabalıyor (bkz: darwin'in cinsel seçilimi). bu sebepledir ki ya çok paranız olacak (ki çok parada yakışıklılığa denktir) ya da sizi diğerlerinden öne geçirecek bir vasfınız olacak. uzattım yani. çirkinsen hayat zor.
ben efendiyim, beni seviyorlar. -_-
efendi erkek deyince, kızların aklına gözlüklü sünepe çekingen bir erkek imajı geliyor galiba.
kızların diyip genellemek yanlış. piç kızlar piç erkek arar.
öyle bişey yok ya efendi bir piç olursan herşey daha güzel baboş
öyle bir şey yok. kadınlar hep beyefendi erkekleri ciddiye alır. yani benim için böyle. genele vurdum ama öyle düşündüğümden.
efendi değil de, karşına alıp futbol ya da dersten başka bir şey konuşulmadığı, "ağzı laf yapıyor" tabir edilen erkek olmadığı için sev(e)memektir.

şahsen ben, yakışıklı olsun olmasın, karşıma aldığımda futbol da dahil her konu hakkında bir fikir sahibi olan bir erkekle arkadaşlık kurmak isterim. fikirler uyumluysa sevebilir, sevişebilirim. he tabii ki yakışıklı olması, tuzu biberi olur, tadından yenmez.

edit: typo
17 - 21 yaş arası sıkça raslanılan durumdur
başlığa katilmamakla beraber çanakkale sınırlarında hasret kalınan erkek tipidir bana sorulursa
kaşar diye tabir edilen dişi türünde yaygın görülen bir hastalık belirtisidir.sosis ve salam aaa..
şöyle bir gerçek vardır ki efendi olunca kanka piç olunca sevgili oluyorsunuz.
yahu siz o kadınların ne istediğine hitap etmiyorsanız efendi olmayanlardan ne istiyorsunuz yiğitlerim biliyor işi yürütüyor gemiyi siz aydınlanın bence bi
efendilik ve piçlik bir yana,libido önemli.libido ne kadar yüksekse,hanım kızımız ona göre piç veya efendi tercihi yapar.efendi adam sakindir.piç te libido tavansa yapılabilecek bir şey olmuyor
şeytan tüyü diye bişey var yakışıklı olmasa bile filinta gibi hatunlarla gezenlerde olabiliyo tercih meselesi tabi biz yine efendiliğimizden ödün vermeyelim
özellikle ararım nerde serseri, ipsiz sapsız takımı var öyle erkeklerle flört ederim. çünkü efendi erkeklerle aklıma her eseni yapamam. ama serseri serbest stilime uygun çılgın, her an her şeye okey olan erkeklerle takılmak tabi ki hem eğlenceli hem de gizemli. ne o öyle bi kafede otur saatlerce çay iç öğğğ çık sokaklara duvarlara graffiti çizelim, belediye mallarına zarar verelim, yoldan geçen yaşlılara da hakaret edelim çok daha eğlenceli. zaten duygusal bir şey de hissetmediğimden çocuk beni en yakın arkadaşımla da aldatabilir sorun yok bence.
kimmiş o kızlar ya söyleyin ben tüm efendi erkekler yerine hadlerini bildireceğim.
ilgi çekmeyi seven kadındır.
bkz:erkeklerin de her ne kadar dillendirmeseler de efendi kız sevmemesi.
biz erkekler efendi kızları seviyor muyuz peki? sanmam. gayet normal bir insan davranışı.
kolay lokma oldukları için olabilir. ne yapsın bu kızlar eğlenmeyi biliyorlar belki.