kızların iç çamaşırı çekmeceleri

mastürbasyonu ve heyecanlı cinsel hayatı seven, kaliteli otuzbiri bir nevi hayat felsefesi haline getirmiş ben gibi gerçek sapıklar için büyük bir hazine olan çekmecedir.

gidilen kız öğrenci evlerinde,uzaktan akraba ziyaretlerinde,aile dostu misafirliklerinde gözüm hep bu çekmeceyi arar.bi fırsat yakalasam da bulup karıştırsam şu çekmeceyi derken heyecandan koltukaltlarımı ter basar,yanaklarım kızarır her seferinde.bunun bi tık üstü de kirli sepetindeki kullanılmış ve kaderine terkedilmiş yıkanmayı ve yeniden hayat bulmayı bekleyen iç çamaşırlarıdır.

her birinin ayrı ayrı yaşanmışlık hikayesi olan rengarenk sütyenler tangalar külotlar kimin ilgisini çekmez ki?

külotların nemli ve etli vajina dudaklarına temas etmekten diğer kısımlara göre renginin daha bi koyu hale gelmiş kısımlarına bakarken heyecandan ağlayacak gibi olurum bazen.herkes anlamaz ama çok şey anlatır o kısımlar insana.orada parmak gezdirmenin normal bir kadına dokunmaktan hatta kadın ruhuna dokunmaktan asla bi farkı yoktur.

büyük bir sırdır iç çamaşırı çekmeceleri bi şaire ilham olabilir,genç bi delikanlıyı heybetli bi ereksiyonun kucağına atabilir,en şiddetli orgazmların son durağı olabilir iç çamaşırı çekmeceleri.

karıştırma lüksüne erişebildiğim zaman kendimi hüngür hüngür ağlarken buluyorum çoğu zaman.küçük bi muziplikle aralarında gizlendiğinden emin olduğum günlük pedlerin yerini tespit etmeye çalışır,paketten bi tanesini muhakkak hatıra olsun diye çalarım.kızlar asla farketmez bunu.keşke bi tane de eskimiş külot çalabilsem diye düşünürüm ama kız bu kadar eskimesine rağmen atmadığına göre bi bildiği vardır diyip bu saygısızlığı ona yapamam.

genelde 5 çekmeceli komidinlerin üstten 4.çekmecesi olur bu kutsal hazine.en altta da belki kaderine terkedilmiş artık giyilmeyecekler.kırmızılar maviler siyahlar gerçekten betimlemek çok zor..

bu şansa eriştiğim her zaman baştan telefonumla bir fotoğraf çekiyor,sonra çekmecenin derinlerini karıştırarak derinden bi mastürbasyon yapıyor sonra da fotoğrafa bakarak çekmeceyi eski haline getirdikten sonra asla arkama dönmeden çekmeceye yüzüm dönük şekilde odayı hüzünle terkederek bu şöleni bitiriyorum.
bunlar cogu insan icinkabullenmesi zor gercekler olsa da benim icin yuksek derecede hayal gucunden ibaret.
erkeklerin çamaşır çekmeceleriyle aynı işlevi görmek için vardır yani çamaşır koymak için, cinsiyetçilik yapmayın ulen
iç çamaşırı koymak için kullanılan raf.
burnuma ağır ve itici bi koku gelir her gördüğümde bu çekmeceleri. erkekler için olanlarından da yoğun bi taşak kokusu yükselir. ama her zaman her daim herkesin merak ettiğim özelidir.
aman aman bunlar nasıl fanteziler.