knight online

bir neslin bagimlisi olduğu, item almak uğruna arabaların, evlerin satıldığı efsane oyun. silkroad ile aynı yolun yolcusudur. (bkz: hey gidi günler)

zamanında yıllarca oyuncu olmanın yanı sıra önemli server projelerinde gelistiricilik yapmıştım. bu oyunla ilgili bilmeniz gereken en önemli şey bir kere başlarsanız asla bırakamazsınız. sadece ara verirsiniz.
hala oynayan arkadaşlarım var. bi ben oynamadım herhalde.
raidcall konuşmasının dünya savaşından daha gercek olması.
ve +10 wood staffı olan full mp magenin verdiği o tatlı hasar. oynadım yine olsa yine acımadan oynarım
(moradonun eski ve karlı olduğu zamanı hatırlayanlar favlayın)
parmaklarım kansız kalana kadar asas oynamayı öğrenmek için günlerimi yediğim ve oyunda yaptığım hırs sayesinde yıllarımı yediğim online oyundur oradan ediğindim 9 yıllık arkadaşımla babası ölünce yanına gitmiştim ve babam ölünce mi gelecektin piç lafını iliklerimde hissetmemi sağlayan oyundur oynayın oynattırın amk
üniversitede bölümü olsa, dünya çapında bir profesör olarak çıkardım. 16 yaşında kaç kişi kral olabilir =) bu oyun yüzünden eşinden ayrılan kariyer sahibi tanıdıklarım var. işin garip yani, harcanan para gözüne bile çarpmıyor ve ortamı gercekten çok ilgincti. hala görüştüğüm insanlar var... knight online, hayat offline..
1299 maradonunda ilk başladığım zamanlar parlayan bir yaya (+8 bow) sahip olduğumda yaşadığım mutluluğu bu hayat uzun yıllardır bana yaşatmadı. arada youtubedan introsunu dinler dinler göz yaşı dökerim.
sağa sola reklam vermeye başlamış tekrar. bilen varsa aydınlatabilir mi? ne oluyor?
knight online pişmanlıktır. lise zamanlarında charı pazara bırakıp okula gittiğim için akademik anlamda başarı yakalayamadım sanırım ehheheh
en güzel yıllarımın katilisin.
not: ev arkadaşımla birlikte hala oynuyoruz.
efsanesi hala bitmemiş hala tam gaz devam eden oyun.

rosettacı varsa beklerim :)