kürtlerin en iyi olduğu konu

şüphesiz (bkz:pozitif bilimler). hemen yakın tarihimizi detaylı araştırdığınız takdirde geometri,matematik,fen bilimleri,mühendislik ve uzay bilimleri gibi dallarda tarih sahnesine ve dünya bilimine katmış oldukları takdire şayan eserleri ve kuralları gayet net görebilirsiniz.

ünlü askeri deha hannibal barca ''kürtleri ellerindeki defter ve kitabı almadan asla yenemezsiniz.'' sözünü boşuna söylememiştir.
seks bence. insan bulamadıklarında da çiftleşebiliyorlar. hatta hibrit türlerin ilk defa onlar tarafından keşfedildiği rivayet edilir. kırsalda yaşayanlar için geçerli tabii yalnızca. şehirde etkilerini yitirebiliyorlar.

(bkz:şehir efsanesi)
harika bir kokteyl, molotof olan
hayvancılıkta bayağı iyiler. yeri geliyor eşşeklerini sikiyolar. şu naifliğe bakar mısınız.
aramızdaki ırkçıları gösteren başlıktır. aynı zamanda iğnelemenin faydalı bir şey olduğunu sandıkları fikrine beni gark eder. kimse ciddiyetle entry girmemiş, ben gireyim madem.

mesela kürtler sabretmekte çok iyilerdir. bu ülkenin ırkçıları malesef sizden ibaret değil ve sizin gibilerin hakaretlerine sabredebiliyorlar.

mesela kürtler, türkler kadar kolay korkmazlar, cesurlardır. bir arkadaşı tehdit altındaysa sonucunu düşünmeden yardımına giderler. ha bir de az okumuş ve birçok konuda cahil kalmış, kolay kandırılabildikleri için yanlış kişilerle saf tutmuş olabilirler ama sadıklardır. türkler mesela öte yandan, osmanlı döneminde milletini satmış yöneticiler, atatürk zamanında daha o ölmeden kuyusunu kazmaya başlamış siyasetçiler (inönü) görmüştür. hepsini geçtim kürtler vatanı bildikleri bu toprakları için en az türkler kadar kan dökmüştür de türkler onları cüzzamlı gibi itip kaktıklarında kardeş bildiklerine uzun süre sırtını dönmemiştir.

hoşgörülüdürler, bilgisi olmadan onları yaftalayanlara sadece "bilmiyorlar, bilselerdi böyle demezlerdi" derler.

beni boşver sözlük, ben kürtlerden de türklerden de nefret ediyorum. sevdiklerim ise bir avuç insan hepi topu. ama keşke dağdaki evinin duvarında asılı duran atatürk resmine saatlerce bakarken dedemi görseydiniz de azıcık utansaydınız buradaki "eşşek sikiyolar" muhabbetini okuduğunuzda.

sizinkisi sadece ego. kıskandığınız ve özlem duyduğunuz batı dünyasının gerisinde bir türkiye ve türk milleti görüyorsunuz ve elinizden gelen sadece aksanı kılığı kıyafeti farklı kardeşinize küfretmek. sizden aşağıda bir ırk yaratmak ki o kadar da kötü olmadığınızı düşünebilesiniz.

sonra da gel sev bu memleketi, memleketimin insanını.
bu topraklar için kürtler, türkler kadar kan dökmüştür diyen arkadaş birinci dünya savaşı ve kurtuluş savaşı istatistiklerine baksın kürtlerden ne kadar şehit var türklerden ne kadar şehit var türklerin yüzde kaçı savaşa katılmış kürtlerin yüzde kaçı savaşa katılmış.
it sürüsü gibi toplanıp bire on insanları sindirmeyi, teke tek kalınca ha abimi çağıracağım ha sen göreceksin şeklinde havlamayı çok iyi becerirler.
#31472 “sadıklardır” ahahahahhshsjshshshhshshshshshsjjsjdjdj
andımızı okumaktan tiksinen insanların sadakat duygu gelişmemiştir. ayrıca evet katılıyorum korkusuzlardır. mesela sözde devlet hayalleri için hiç korkmadan kendinlerini canlı bomba yapıp masum onca insanın kanına girme konusunda üstlerine yoktur. takdire şayan bir ırk cidden. bilmem kaç yüzyıllık insan tarihinde bir tane bile devlet kuramama nedenleride kesin onların beceriksizliği değil bizim ırkçılığımız ve faşistliğimizdir. hahahshshshshsh komiksiniz. dedene saygılar selamlar.
türklerin ya da almanların ya da bilmemneylerin de iyi en iyi olduğu konulardan biri olabilir. mesela keşke herkesin en iyi olduğu konu insan olmak olsa.
kürt biplesin sizi türk olarak utandım sağolun canlar.
ırkçı turnusolu olurlar bazen işleri zor. 40 yıllık mhpli bir babanın oğlu olarak milliyetçilik böyle ergenlerin elinde oyuncak oluyor sözlük. dünya sınırları kaldırıp etnik ya da baska türlü bütün ayrıştırmalardan uzaklaşırken insanlar marsa hergün araç indirirken bizimkiler bu kafadadır. bir de buradaki bazı davarlara ve varoş dilberlere sorsam barlardan çıkmayan eğlence anlayışlarıyla kendilerini medeni, zarif ve farklı görürler. hangovera, süngere ya da starbucksa gitmekle çamur altın olmuyor maalesef. o güzel sandığınız yüzlerinizin altında cehalet özünde iyi sandığınız kalplerinizin içinde irin var bunu kabullenerek başlayabilirsiniz tedavinize.
arabesk rap ve uyuşturucu sentezi bir ilişki (bkz:63 stayla) (bkz:her gün vuruyom guru guru kubara) (bkz:bir de eşek önemli)
bir kürt olarak tespitim abazalık ağır abazayız güzel bi kadın görünce kendimizden geçiyoruz.istisnasız her kürt böyledir libido patlıyor ayku
İletişim - Kurallar