la casa de papel

çağdaşı olan tüm yapımları yıl içinde ağlatacak dizi, umarım vizede finalde sorulur da ilk defa aa alırız.

tek sezon olması büyük avantaj , film gibi çünkü, mevzu bahis ise bir soygun

(bkz:spoiler verenin hesabı askıya alınıyormuş)
sürükleyici bir netflix dizisi. şimdi bir çok arkadaş popüler oldu diye izlemeyecek. maalesef çok şey kaçıracaklardır. sadece 1 adet soygun üzerinden 2 sezon dizi çekmeleri beni çok az miktarda sıktı ama tatmin edici bir dizi. tavsiye edilir.
tek sezon değil 2. sezonu yayınlandı 6 bölün olarak
kullanıcı adımda da esinledigim şahane dizi,insan bir soygunu bu kadar sürükleyici anlatabilirmiş ayrıca tüm karakterlerle bütünleşiyorsunuz,çok iyi oynuyorlar.bu arada netflixte dizinin 2.sezonu yok şuan ancak dizi sitelerinde var.dizi bitince sürekli beyninizde bella ciao çalıyor istemsiz,evde falan bagırasınız geliyor,dikkat...
bahar döneminin acılmasıyla beraber herkesın yurt köşelerinde arkadasın önerisiyle baslayıpda sonrada bırakamayacagı , heryerde konusulacak on numara dizi olmus .. herkese heyecan dolu iyi seyirler ..
diziyi bitirdiğinizde belli aralıklarla çav bella söylemeye başlıyosunuz
ev arkadaşım tarafından ısrarla önerilen dizi
tokyo’nun la casa da kasa ha.
ıspanyol yapımı soygun dizisi. önerilir.

ek olarak dinlemenizi tavsiye ederim
izlediğim en ayrıntı içeren dizi
(bkz:prison break)
bir gün o meşhur ç3te telefon müziği olarak ciao bellayı duyacak olursanız bilin ki o benim.
ispanyollar tarafından 15 bölümlük tek sezon halinde yayınlanıp netflix tarafından hakları alınıp ilk 9 bölümü 13 bölüm haline getirip geri kalan 6 bölümü ise 2.sezon olarak yayınlanacak olan bir çok insanın kafasını karıştıran dizidir.
bir soygun dizisi anca bu kadar sürükleyici olabilirdi. sağda solda çavbella dinleyen insanlar görürseniz bilin ki bu diziyi izlemiştir
çok saçma gelebilir ama prison breakle özdeşleştirdiğim sürükleyici bir dizi
bir video var internette dolaşan, "konuşmama gerek yok muhteşem, muhteşem" diyor adamın biri. aynı o hesap, hiç konuşmaya gerek yok. ızleyin, pişman olmayacaksınız. ayrıca sergio nasıl bir zeka, berlin o nasıl bir karizma öyle.
tek sezon değil aslında iki sezondur, ikinci sezonu 6 bölümdür lakin ikinci sezon netflix üzerinde hala yayınlanmamıştır. sadece yerel kanalda yayınlanmıştır. güzel ve ülkemizde birdenbire popüler olan bi’ dizidir
izlemedim ama spoilerlar sayesinde kominizim savunucusu bir dizi gibi geldi
ispanya kraliyet darphanesi soygununu işleyen dizi.
dizide rol alan hatunların en dikkat çeken özelliği, alayının burnunun çernobil faciası olması. sadece bir karakterin burnundan daha çok dikkat çeken başka noktası var.
la casa de tokyo*
la casa de papel ortalama bir dizidir, insanların anlattıkları kadar dehşet bir zeka, inanılmaz olaylar içermemekle birlikte güzel ve ince mesajlar vermektedir. abartıldığı kadar güzel bir dizi olduğunu düşünmüyorum, dediğim gibi ortalama bir dizi. fakat berlin ve profesör dizinin en iyi karakterleridir, onlara olan hayranlığınızdan diziye devam ediyorsunuz. özellikle ikinci sezon biraz vasat bi yerden sonra atlaya atlaya izlemeye başladım, soygun adı altında başladığım dizinin aşk rüzgarlarıyla sallanıp bir şeylerin riske atılıp düşüncesiz hareketler beni uyuz etmedi değil, izlenmez değil izlenebilir ama bi prison break, sherlock holmes, breaking bad tadı vermesini beklemeyiniz.
güzel dizi. profesör yaptığı manipülasyonlarla çok kral bi abimiz olduğunu zaten kanıtlamıştır.
berlin adamdır,tokyo ise ap ayrı bir güzellik abidesidir.
başlangıcı sıkıcı olsa da sonrasında sürükleyici bir hal alan güzel bir dizi
bir anda popülerleşen her şeye olduğu gibi buna da aynı gözle baktığımdan dolayı izlemeyeceğim bir dizidir (güzel olsa bile)
denver karakterinin ilk başta gelen iticiliğinin sonradan nasıl sempatiye dönüştüğüne anlam veremediğim dizi.
koca şişirilmiş bir balondur. 1. sezon ilk bölümler hariç gerisi fos olan dizi. ortamlarda ' ya o bölümden sonra neler oldu bir bilsen böyle demezdin ' diyenlere maruz kalmamak adına bitirdim. boş dizi.
mantık hatalarıyla dolu ispanyol yapımı dizi. ilk sezon akıp giderken ikinci sezon büyük sıçmıştır. 4,5/10 puan zaman kaybı olarak görüyorum
  • /
  • 2