leman alaca

ege üniversitesi mezunu psikolog. milli eğitimde kişisel gelişim, sınav başarısı, motivasyon, varoluşçu psikoloji, özel bireylere danışmanlık gibi alanlarda uzmanlık yapmaktadır. ayrıca sosyal sorumluluk çalışmalarında da gönüllülük çalışmaları takdir edilecek türden. koranavirüsle ilgili ilgi çekici açıklamalar yapmıştır. okumakta fayda var. https://www.dha.com.tr/yurt/psikolog-alaca-salgin-sonrasi-psikolojik-destek-alarak-surec-daha-saglikli-ilerletilebilir/haber-1770263
koronavirüs pandemisi sonrası insanların ruhsal, sosyal ve fiziksel sorunlar yaşayabileceğini belirten psikolog. bu süreçte aile içi iletişimin önemine vurgu yapmış.
psikolog leman alaca onca şey e yaptığı röportajda sosyal medyanın insanların hayatını değiştirmesine değinmiş. gayet yerinde buldum açıklamaları.
alaca psikolojisi ile insanların sosyal yaşamlarına değinen psikolog. pandemi süreci sonrası insanların psikolojik değişimlerine değiniyor.
https://www.yeniakit.com.tr/haber/alaca-psikolojinin-kurucusu-leman-alaca-pandemi-sonrasi-sureci-degerlendirdi-1295247.html