lgbt

aşk hayatımın sayko olmasını sağlayan grup benim için, saçım uzunken lez kız yazdı kestirdim gey yazdı en yakın arkadaşım "ben biseksüelim ve seninle o yüzde arkadaş oldum" dedi ve dün akşam numaramı isteyen kız transım dedi
sadece aşık olmak istemiştim aq
lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender sözcüklerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltma.
(bkz: lezbiyen)
(bkz: gey)
(bkz: biseksüel)
(bkz: transgender)
umuyorum ki bir gün lgbt olan insanlar da toplumda kabul görsün.
şöyle bir haberi sizle paylaşmak isterim: lezbiyen çift alex ve holly, 3 yıl önce evlat edindikleri down sendromlu jax'ın ardından bir down bebek daha evlat edindiler.

hani toplumu olumsuz yönde etkileyecekleri düşünülüyor ya ben size söyleyeyim dünyanın, üreyip üreyip onlara sahip çıkmayan insanlara değil,menfaatsiz iyilik yapan insanlara ihtiyacı var.
her türlü sapigin , tacizcinin , ahlaksizin kabul gördüğü güzel (!) ülkemde sadece cinsel eğilimleri farklı diye kabul görmeyen insanların oluşturduğu topluluk
72 cinsiyet bulduğunu iddia eden insanların genel adı "lgbti+"
kesinlikle çok farklı olduğunu düşündüğüm kişiler nedense hep lgbt bireyi. çok güzel veya yakışıklılar çok güzel şarkı söylüyorlar ya da yazıyorlar çiziyorlar. kısacası her konuda yetenekliler. ve toplum içinde bir denge olduklarını düşünüyorum.
saygım sonsuz lakin yanımda olmasınlar
yakın zamanda gerçekten bütün alfabeyi tüketecek olan topluluk
akıllara ahmet kaya'nın sözünü getiren başlık. ahmet kaya yaşasaydı sağlam bi linç yerdi heralde. neyse sözü söylemeyeceğim ben de linç yerim. herkesin kişisel tercihi sonuçta.
hatam varsa affola... ben saygı gösteriyorum. toplumdaki eğitimli bireylerinde saygı gösterdiğini düşünüyorum. normal bir sekilde devam et, bunu dikta etmenin yanlış olduğunu düşünüyorum. veya toplumun gözüne gözüne sokmayıda anlamsız buluyorum. nolursa olsun bu bir farklılıktır ki, buna farklı bir açılımla hitap ediyorsunuz.(lgbt)

sizi herkes sevmek zorunda değil. hatta bazıları bunu şovenizm derecesinde yaptığı için tiksiniyorum. ayrıca bu kimlikte olanlar, kendilerini çok zeki olarak nitelendiriyor sosyal platformlarda; hayır efenim, hazlarınız farklı, beyniniz değil. hepimiz insanız ve aynıyız.
bireylerin oluşturduğu topluluk. geri kalanın çok bir önemi olmadığını düşünüyorum. olsa bile bizim dusuncelerimizin onların kişilikleri/hayatları için çok önemli olduğunu düşünmüyorum.
lez gay ibne top biseks gavat götveren godoş.
inandığımız değerlere göre sapıklık, yasak olan eylemdir eşcinsellik. destekleyen bu grubu ciddiye alamıyorum. he ayrıca erkek erkeği siker mi ya?!
toplumsal düzenin karşısında özellikle cinsel seçimleri nedeni ile ayrışan kesimin birleştiği alandır.