libido ve kilonun doğru orantılı olması

libidonun kiloyla orantılı olması durumudur. kilo arttıkca libido artarken, kilo azaldıkca libido seviyesinde düşüş yaşanır. çevremde yıllardır zayıf olan insanlarda cinsel dürtünün az, kiloya yatkın olanlarda ise yüksek cinsel dürtü görüyorum. bilemiyorum belki haksızımdır sözlük.
doğru tespit 40 kilo tanıdığım var ölü balık gibi bakıyor etrafa. kesinlikle bilimsel bir açıklaması vardır bu olayın.
20 kilo veren biri olarak yalanlayabilirim. takım taklavat hala sağlam
vallahi düşündüm de mantıklı geldi. ondan bu erkekler balık etli iyidir balık etli olsun diye dolanıyorlar herhalde. enerji iyi geliyormuş.
tamtersi olduğunu düşündüğüm önermedir.
kilolu insan için zevk, yemek yemektir. seksi görünmek gibi bir kaygısı yoktur.
şöyle iyi vücutlara sahip erkek ve kadınlarımıza baktığımızda "ben buradayım, bak kaslarım var, en güzel göt bende..." gibi algı uyanabiliyor. evett en güzel kas ve göt sizde. yalan yok. hfjdhcjsjcjzjx
eski sevgilimi ve beni zorladığı şeyleri ve toxic ilişkimi hatırlatır. *eye roll*
en iyi saksocular kilolu kızlardır diğer şeylerde pek iyi olmadıkları için saksoya yönelirler :d sad but true
tez benimle birlikte çürüdü hanımlar/beyler. dağılabilirsiniz.
azgın teke olmaya gerek yokxdddddd
52 kiloyum bi bu kadar da yerin altında var xd geri kalanı partnerlerime sorabilirsiniz adasş xddd
hiç alakası olmadığını düşündüğüm ama balık etli kadınlar söz konusu olunca acaba doğru mu ki dediğim durum. mesela ben zayıfım ama libidom çok yüksek çoğu partnerim bu durumdan bir çok kez yakındı. ama kilolu erkeklerin libidosunun çoğu zaman düşük olduğunu görüyorum bilimsel bir şey falan varsa yazında kurtulalım bundan aklıma takıldı bak şimdi.
libido cinsel dürtü ve seks yapma isteğidir, kilo ile doğrudan bir bağlantısı yoktur. kadınlarda yaş, menopoz ve hamilelik libido değişikliğine doğrudan etki eden faktörlerdir. erkeklerde hormon değişiklikleri daha çok yaş ve kilo ilgilidir. artan kilo, yağ yakımında hormon değişikliğine neden olur ve özellikle karın bölgesindeki yağlanma libidoyu arttırır. tespit tutarlıdır ancak genellenemez çünkü birçok değişkeni vardır. haydikızlarçekinmedensorun.com
kilo, özellikle yağ kütlesi arttıkça vücuttaki kadınlık hormonu artar az makale okuyun zındıklar sipor yapın sipor
İletişim - Kurallar