libidosu yüksek kadın

kısa sürede eğlenceli fakat uzun süreçte miğde bulandırıcı kadındır.
anormal kadın değildir. seks seviyordur sevişme seviyordur.

erkekler tarafından saniyesinde eğlenilecek kız listesine girerler. basit görülürler. kolay düşen tiplermiş gibi bakılırlar. hatta bazen sırf bu ithamla anılmamak için bu duygularını gizler çoğu kadın. keşke bu zihniyetlerin hepsi teker teker ölse.
erkek olsa ulan bu da ne canlar yaktı zamanın da denilecek ancak kadın olduğu için çeşitli sıfatlarla nitelendirilen nacizane insanımız.
sevişmese kezban,geri kafalı,elizabet,rahibe.sevişince de ıyy mide bulandırıcı.sevişiyoruz var mı?
pardon sizin beyniniz 7/24 çükünüzdeyken biz kadınlar bir şey diyor muyuz hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin o zaman o kadınla işin ne sevişirken iyi bitince niye kesin orospudur damgası senin kadar benim de hormonlarım var çalışıyorlar en azından beynimize hükmetmesine izin vermiyoruz siz kendi derdinize yanınız önce çük beyinli efendiler
sokak ortasında çükünü kaşıyan dallama normal de, akşam mastürbasyon yapan kadın mı çok acaip?
erkekler artık gerçekten ne istediğini bilmiyor. kadın sevişir, o**u olur gecelik zevkten sonra terk edilir. kadın sevişmez, zaman kaybı olur, kezban olur, terk edilir. önce nasıl bir ilişki istediğinize karar verin. ona göre hareket edin.
cinsel ilişki arzusu duyan, erkeklerin rüyalarını süsleyen kadın modeli.

(bkz:nerede)
hayatını yaşamayı bilen kadındır. normaldir gayet. zararsızdır. herkese lazım dicem de nesilleri tükeniyor...
bu şarkı sizlere gelsin mavi kuşlar...
maden ocağında kömürlerin içinde elması bulmak gibidir .
östrojen pompasıdır. dans etmeyi ve içmeyi sever.
candır can. en önemlisi de normaldir. anormal olan toplum baskısı yüzünden hiç sevişmeyen, sevişmek istemeyen, seksten iğrenen (aseksüelleri tenzih ediyorum) mastürbasyon bile yapmayan, kendi cinselliğinden utanan kadınlardır. kadınlar tahrik olur, mastürbasyon yapar, sevişir. tabii ki ataerkil sistem bunu kabul etmek istemez ve bu yüzden böyle bir başlık var. :)
malesef hiç karşılaşamadığım kadın türüdür
sadece bir kere hayatıma yer ettiğim kişidir çok iyidir çok ta güzeldir gereksiz kasmalara gerek kalmaz bugün napsak film izlesekmi tarzı (bkz:seks başlatan sorulara) gerek asla yoktur
ehe ehe ehe siktim işte diyecek gevşek erkekle sevişmiyorsa, ya canım ben sevişiyorum yalnız diyen bir kadın değilse libidosunun olması gayet canlı güzel ve kendinden emin bir cinsel yakınlaşmayı doğurabilir
insanlar tarafından sürekli hor görülen kadındır. özgüvensiz-yetersiz kadın ve erkekleri enerjisiyle bastırır-korkutur. vasıfsız kadın için potansiyel rakip, özgüveni düşük erkek için potansiyel orospudur. insandır.
İletişim - Kurallar