lodos bar

tanışma partilerinde askerlik şubesine dönen ladies night partilerde normal bir ortam olan çanakkalenin ilk gece kulübü.. bolca dans etmek isteğimde hemen bir parti bileti alırım kendime
https://canakkalegundem.net/2018/04/21/lodosda-kanli-gece/
http://www.bogazgazetesi.com.tr/haber/14534-eglence-mekaninin-ozel-guvenlik-gorevlisi-olduruldu%20%20class=
şahsen tanırdım.ilkokul çağında da çoçuğu vardı.çok yazık oldu.etrafı duvarlarla çevrili içinde müzik çalan bir yere girememek bir hayattan hiç bir zaman önemli değildir.sevenlerinin başı sağolsun
son örnekte de görüldüğü gibi kavga dövüş olay cinayet eksik olmayan dünyanın en varoş gece kulüplerinden biridir.cebine 200 lira para koymuş her asalak girebildiği için içeride eğlence dışında her şey olabiliyor..fakir düşmanı bi birey olarak gece kulüplerine bu kadar varoş insan alırsanız çanakkale’de eğlence hayatının ilerleyemeyeceğini düşünüyorum.
hafta sonu kahvaltılarının güzel olduğunu duyduğumu belirtmekle birlikte bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama fasılcı'ya katılıyorum.

tanım: gaziosmanpaşa'daki şanzelize cafe adlı mekanın alkollü versiyonu.

alkollü bir mekan olduğu için gold diggerların ve cebinde birazcık parası olan kekoların uğrak mekanlarından biri.

konumu müthiş olduğu hâlde bu şekikde değerlendirilmesi beni derinden yaralar, golf'te ne zaman çay içsem bir sigara yakıp uzaklara dalmama vesile olur.
önceden yari rock bardi. sehrin azizleri cikardi, hatta gecen yillarda model konser vermisti. şimdi gerçekten varos bir mekan.

dun aksam olan olaya istinaden, canakkale’de büyük bir güvenlik artistliği sorunu var. bununla ilgisi var mi bilmiyorum. olayın nasıl geliştiği veya taraflar hakkında hiçbir bilgim yok. ama elbette kimsenin hayatından önemli degil. toprağı bol olsun...
geçenlerde kapanacağı haberini aldığım club. artık kafe tarzı bir yer olacakmış. hiç gitmememe rağmen hem sevindim, hem üzüldüm.
arabasının anahtarını sigara ve telefonuyla üst üste masaya koyan, iri göbeğiyle dar beyaz gömlek giyen, şişe açtırıp parasıyla hödüklüğünü saklamaya çalışan godomanların kız düşürmek için yarıştığı mekandır. bir kere gittim sonra önünden geçmedim. gidip sarhoş olan bir çok kadın arkadaşımın mekandan çıkarken "kanka bizi alsana, taciz ediyorlar vs" gibisinden yakındığı mekan. tez vakitte yıkıla.