mağazalara sokak hayvanlarının alınması

marka ismi vermek istemiyorum bugün havaların da iyice soğuması sebebiyle kendime bi kaç kazak almak için bir mağazaya girmemle şoka uğramam bir oldu.sözüm ona mağaza sahipleri soğuk sebebiyle buldukları bütün kedileri mağazaya almışlar.hatta hayvanlardan bi tanesi tişört tezganın üstünde uyuyordu.mağaza müdürüne şikayette bulunarak derhal terkettim mekanı.hayvanseverlikse hepimizin içinde biraz hayvan sevgisi var ancak ben yarım saat önce sokaklarda dolaşmış neye temas ettiği bile belli olmayan sokak kedilerinin ayaklarının temas ettiği şeyleri üstüme giymek zorunda değilim.bunun tüyü var kılı var biti var piresi var benim gibi hassas olan insanlar olabilir.biraz internetten araştırdım son zamanların fazlaca yaşanan romantizmiymiş bu mağaza hayvanları.lütfen gereksiz hayvansever sempatizanlığını olduk olmadık yerlere bulaştırmayın
sokak hayvanlarını soğuktan korumak amacıyla yapılan uygulamadır. beğenmeyen gitsin başka yerden alsın. sokak hayvanlarının da canı var.
kendini çok önemseyip sokak hayvanlarından tiksinen ve buna tepki gösterenler umarım bu hayvanlara yapılan eziyetlere de sessiz kalmıyorlardır.

bu dünya sadece sizinmiş gibi bencilce yaşamaktan vazgeçin.soğuktan donarak ölen canlıların ısınmasına karşı çıkmak yerine onları mağazalarına alan insanların duyguları ve yardımseverlikleri yönetsin dünyayı.
beğenmeyen başka yerden alır.bu hayvanlar keyiften değil zorunluluktan içeri alınıyor soğuktan ölmek üzere olanlarına çok denk geldik
hiç değilse insan kılığına bürünüp mağazaya giriş yapmıyorlar canlarım
hayvanların doğal yaşam alanı mağazalar değildir. gereksiz duyarınızı başka yerde yapın.
İletişim - Kurallar