marjinaloduncu

tam anlamıyla bir siyasetçi. olaylara farklı açıdan bakmasını bilen ufkunuzu genişletebilecek nitelikte bir yazar. daha fazla yazmasını umut ediyor, buralara pek bir şey katacağını öngörüyorum. ek olarak, hafiften egoist biri olduğunu sezdim. yazsın bakalım.
yukarıdakilere ek olarak ben tam bir bokum. itlik ve serserilik için yaratıldım. fitne fesat çıkarmak, insanları kötüye teşvik etmek benim işim. benim yüzümden bir şeyler yolunda gidince huzursuz oluyorum.
nicki gibi marjinal mıdır merak edilendir.
nevi şahsına münhasır bir yazardır. tuttuğu takıma yani göztepe’ye gönülden bağlı resmen aşıktır aynı zamanda tüm itlik serserilik bu arkadaşımızda bulunur. egoist olduğu kadar sevimli olabilse keşke ama bu yaşından sonra biraz zor bir durum gibi duruyor. nicki gibi marjinal değil kimseciklerin merak etmesine de gerek yok.
samimiyetsizdir , ama gördüğüm en tatlı samimiyetsizdir. kullanıcıadımın ilham kaynağıdır. bir şeyleri yolundan çıkarttığınızda inanın yanınızda olucaktır. edepsiz ben tarafından çok tanınmamakla birlikte biraz gözlemlenmiştir.