marlboro

bir sigara markasıdır. güncel fiyatı çeşitlerine göre 12-15 tl arası değişmektedir.
2005 yılında öğrenci iken, 3.75 tl ye alıp içerdik.
kullandığım sigara markasıdır. uzun süreli kullanımda ciddi problem yaratabilir. arada değiştirerek içiniz.
bmw kullananların resmi sponsorudur
bir bana mı kötü geliyor bu sigaranın çoğu çeşidinin tadı ya. kesinlikle fiyatını hak etmeyen sigara. mentollüsü hariç.
"allah devlet bekasının da belasını versin marlboro'nunda."
sigaraya başlamış olduğum markadır hafif ama çok da hafif olmayan marlboro touch gray'in eşi benzeri neredeyse yoktur
genelin aksine hiç bir numarasını görmediğim 12 yıldır sigara tiryakisi olmama rağmen sadece 2 defa para verip aldığım kovboy temalı amerikan sigarası.
meşhur hikayesi okumayanlar için aşağıdaki gibidir;

dünyanın en bilinen sigara markaları markaları arasında yer alan marlboro ilk kurulduğu yıllarda, piyasada tutunamaz ve işleri kötüye gider. işlerinin kötüye gittiğini gören birisi marlboro’ya bir teklif sunar. bu teklife göre satışların 1 ay içerisinde 3 katına çıkarabileceğini ve bu olursa şirketin yarı ortağı olmak istediğini eğer bunlar olmazsa ömür boyu marlboro fabrikasında tütün saracağını söylemiş. marlboro’nun o zamanki sahipleride nasıl olsa batmak üzereyiz yapacak birşey yok diyerek teklifi kabul ederler.

adam hemen harekete geçer ve bir sürü boş marlboro paketine ihtiyacı olduğunu söyler. bir sürü boş marlboro pakedini ezerek paketlere kullanılmış süsü verir. bu paketleri gece olunca uçak ile çeşitli yerlere havadan atar. bunun amacı insanları marlboro’nun tüketildiğini göstermek bir şekilde satışa yönlendirmektir. insanlar sabah uyandıklarında her yanda bol marlboro paketleri görürler ve bu kadar çok tüketildiğine göre iyi olduğunu düşünerek marlboro’ya yönelirler.

marlboro şirketi o ay 3 değil tam 5 katı satış arttırır. şatışların artmasındaki cin fikirli adamda şirketin %50″sine ortak olur. bu cin fikirli adam philip morris’tir.
sigara markasıdır ve touch aqua nın üstüne tanımam. (bkz:parliament ayrı kefede)
hiç değiştirmeden kullandığım sigara markasıdır ve inanın içmenin parayla falan bi alakası yoktur. insanlar nasıl parlament seviyor, winston, camel seviyorsa bizde bunu seviyoruz. boğazda bıraktığı hissiyatı seviyoruz. bizde sizin sigaranızı içince bi tövbe est oluyoruz.
moris şinasi bey'in ticari zekasıyla bu günlerimize kadar gelen dünyanın en kaliteli sigara markası..
İletişim - Kurallar