masada erkek varken garsonla muhatap olan kadın

yine ekşi sözlük başlığı ve yine çöplük.
ekşi sözlükten alıntıladığım hele ki entryleri görünce sinirden tansiyonumun çıktığı başlık.
ya insan görünümlü hayvanlar siz bu kadın milletinden ne istiyorsunuz allah aşkına? sizden kurtuluş yok mu? yıl olmuş 2018 konuya bak.
neden bir kadın kendi yiyeceği içeceği siparişi garson beye veremesin? erkekliğinize mi bir şey olur? iktidarsızlık? basiretsizlik? yumuşaklık? gavatlık? hangisi yeni lakabınız olur?
kadın bir garson olarak aynı sıkıntıyı çoğu zaman bende yaşıyorum hanımefendi arkadaşlarım muhattap oluyor benle. ya napıcaz sevglinizi tuvalette sıkıştırıp üstüne mi atlayacağız? nedir bu özgüvensizliğiniz ve cahilliğiniz?

ya kusura bakmayın ama artık bu ve bunun gibi düşüncede olan insan kırmaları siktir olup gitsin cinnet geçireceğim ya.
o kadar boşsunuz ki hani o kadar.

iyi geceler sevgili ailem. küfürler için kusura bakmayın.
kesinlikle tasvip etmediğim rahat kadın tipi.. sipariş verme ve hesap ödeme yetkisinin sadece erkeklere ait olduğunu düşünmekteyim
aman aman çarşaf peçe olmadan dışarı çıkmayalım . sesimizi erkeğin duyması zaten günah tövbe haşa sümme haşa. yanımızda ki erkek de ya abimiz ya babamız olmalı. kuzen de olmaz ona evlilik düşer sonuçta.
cinsiyetci tutumların yüksek seviyede olduğu ülkemizde ne yazık ki karşılaşılan durumlardan biri. işin daha ilginç yanı, kadınlarımızın büyük bir kısmı kendilerini sadece ev içi rollerde görüyor, sadece anne rolünde hayal ediyor, kendilerini erkeklerden aşağıda görüyorlar. daha da kötüsü erkeklere hesap ödetmeyi marifet olarak görenler bile var. bu genç beyinlerde ileride travmaya sebep oluyor. profeminist olunmali. cinsiyetci yaklasilmamali. bunu once kadinlar ogrenmeli ki biz hödükler de değişbilelim. daha çok şey yazarim da , sonra artik.