memelerini kapatmayı akıl eden ilk kadın

ağzına kürekle vurulası kadındır. ne güzel serbest serbest gezerdik şimdi. destekliymis şekilliymiş şukulluymuş uğraşmazdık. sütyenden çıkan o bıçak hissi yaratan tellere maruz kalmazdık. her sabah uğraştıran o uyuz kopçalarla cebelleşmezdik. ikide bir düşen sütyen askısından hiç bahsetmiyorum bile. en basitinden kıyafete göre sütyen uydurmaya çalışmazdık. şu an bunu akıl eden o kadına derinden sövüyorum. memelere özgürlük memelere özgürlük.. başka da bir şey demek istemiyorum.
devasa memeleri olan kadındır. büyük ihtimal koşarken yürürken sürekli sallanıp karın bölgesine bir darbe vurması hiç hoşuna gitmemiştir şlaap şlaaap. haklı olarak kapatmış dik ve güzel durmasını sağlamıştır.
diğer taraftan bakacak olursak 18-30 yaş arası bendimde her şey ortada olması gerekliliği düşüncem var ama daha sonrası memeler için sıkıntı olabilir. sarkık memelerin görüntüsü pek hoş değil.
yüz bin sene evvel cro magnonlar gariban kadının memesine bakıp bakıp salyalarını döktülerse demek ki...
kapamak değil de sütyen meselesini başka türlü çözmek lazımdı. kalın sünger gibi bişe takıyoruz resmen. bide dolgulu ile kaçak kat çıkan var. sütyeni bi kenara bırakıp bralet ile yolumuza devam etmemize izin verin. göğüs uçlarımız belli olur hayvan gibi bakarlar diye giymiyoruz. aşın bunları anam.
insan böyle kötü bir şeyi kendine nasıl mahkum edebilir? bu nasıl bir densizlik bu nasıl bir şahsiyetsizliktir.. yazıklar olsun..
eğer o kadın memelerini kapatmasaydı erkekler için hiç cazip bir organ olmayacaktı. kabul edelim ki yasak olan şeyler daha tahrik edici oluyor. bu yüzden de iç çamaşırlı bir kadın, çıplak bir kadına göre daha seksidir. bilmem anlatabildim mi.