moderatör olmak

iliklerime kadar hissettiğim olay.
arkadaşlar ben koskoca moderatörüm ve kimseye cevap vermek zorunda değilim lütfen sürekli dmden salak salak gereksiz sorular sormayın.eğer güzel alımlı çekici bi kız değilseniz ne olur gereksiz muhabbet başlatmaya yönelik sorular sormayın bana.bakın koskoca modum diyorum koskoca mod.sözlük kurucusunun da çocukluk arkadaşıyım yani torpilim var.mesela kurucuya dersem ki ‘şu yazarı istemiyorum silmezsen küserim seninle bi daha konuşmam’ yazarı da sildiririm saçma sapan başlıklar da açarım kimse de sen napıyosun diyemez ahahahahahahahahahaha.hepiniz akıllı olmak zorundasınız yani ona göre.

eylüle doğru 3. nesil alımı yapcaz ve kaliteli bi yönetim ekibi oluşturup güzel projelere imza atcaz.baya baya bütün çanakkale duyacak sözlüğü.açıkçası güzel kızlar da gelcek ve benim tek beklentim bu.herkes beklemede kalsın ve aynı anda en az 10 tane erkeği idare eden içten içe vahşi güzelliğinin farkında olan para yemeyi seven tek derdi bu gecenin nasıl geçeceği olan gelecek kaygısı barındırmayan kızlar harici kimse bana mesaj atmasın.
-kim bu yakışıklı?
-aa benmişim..
sözlükteki moderatörlere baktığımızda çokta zorluğu olduğu söylenemez.. (bkz:fasılcı mühendis) pek siklemiyor kendisine yapılan eleştirileri tamam kabul.. ama kimileri var.. tadından yenmez..
bakın çok zorlu iş böyle şeyler, anlayamazsınız.

dm ye gelene anlatabilirim ehe ehe.
 resim
sizin yüzünüzden ne işlerle uğraşıyoz amk sonra modlar çalışmıyo diyonuz...adli mevkilerde görevli kızlar eklesin...keşke bi avukatla sevişsem....
bugün ekstra olarak daha bi zor olduğunu farkettiğim olay...sözlüğün reklamını yapcaz diye koşturmaktan belim ağrımış amk...yarrak gibi karıya kıza mesaj atmakla olmuyo bu işler bütün gün belediye senin rektörlük benim koşturuyoruz amk...sonra fasılcı şöyle böyle öööğğk.....hani güzel kızlar nerde nerde yeni kayıt 2000 li çıtırlar sevişebiliriz evet ne var koskoca çomü sözlük moderatörüyüm lan ben..sözlük sahibini de tanıyom hepiniz ne zaman çevrimiçisiniz onu da görüyom valla ip adreslerinizden kapınıza bile gelebilirim evet olabilir böyle bişey ahahahahahahhhhaahhhahahaha....neyse viskime buz atmaya gidiyorum gelcem sonra ahahahshahahshshahdhahahahhaha
"adım nedim mekanın sahibiyim" durumu
sözlüğün daha aktif hale gelmesi için ''mod'' adı altında birleşmemiz denilebilir
sürekli entry okuma isteği doğıurur