müslüm filmi

26 ekimde vizyona girecek olan filmdir. müslüm gürses'in hayat hikayesinden kurgulanmıştır. ayrıca oyuncu kadrosu baya kalitelidir. merakla bekliyoruz.

edit: bugün izledim, beklentim zaten çok yüksekti ama bu kadar başarılı olacağını hiç düşünemezdim.
uzun süredir beklediğim film. konusunun gerçek hikaye olması beni kendine çekiyor. ayrıca filmin yapımcıları da gayet başarılı.
erkan can,zerrin tekindor ve timucin esen.

oyuncu kadrosunu gordukten sonra umarim filmin kurgusu oyunculuklar kadar guzel olur diye dusundurdu..
sinema salonlarında ücretsiz jilet ve sigara dağıtımı yapılacakmış.
az önce fragmanını izledim. 26 ekim vizyon tarihiymiş. aranızdan üç yazara ısmarlarım. hadi bye.
ölmeden önce değeri bilinmeyen babamızın hayatını konu edilen film
ahh ahh babaaaaaaaaaaaaa

sütten kesileceğim diye daha gidemedim
böyle filmleri izlemekten nasıl keyif alıyorsunuz amk. 20 lira bunu izlemeye vericeğime 3 bira alırım.
can ulkay 'ayla' filmiyle zaten rüştünü fazlasıyla ispat etmiş bir yönetmen olarak hakan günday'ın eşsiz kalemiyle filmin tarihi dokusunu çok güzel yansıtmış. oyuncular gayet iyi seçilmiş. müslüm baba'nın plakçılar çarşısına girerken merdiven çıktığı sahne saniyelik saygı duruşunu hak ediyor. timuçin esen, zerrin tekindor, erkan can, taner ölmez'in performansları harika ancak ekstra takdiri hak eden turgut tunçalp (müslüm'ün babası)dir. can ulkay şimdilerde başrollerinde ali atay, erkan kolçak köstendil ve şebnem bozoklu'nun bulunduğu bir dönem filmi daha çekiyor. filmin ismi turkish'i dondurma. filmin hikayesi için http://www.beyazperde.com/filmler/film-267972/
müzikal film tadında olmuş. müslüm gürses'in biyografisinde aksi düşünülemez elbette ama müzikler daha az sahnede oynatılabilirdi. ayrıca slow motion sahneler daha fazla olabilirdi. timuçin esen en güzel olanıydı. 7.7/10 yazmanızı rica ediciğim efenim.