neden sözlük aktif değil

1 2 kişinin aktif sözlükte. bir şey yazıyorsun en fazla 5 10 kişi görüyor. bir şeyler yapılmalı.
size içerden bilgi vereyim. sözlüğün istatistiklerinde abartı bir azalma yok fakat yazan kişi sayısı oldukça az. sözlük tam olarak bu yüzden aktif değil.
günlük çevrimiçi listesini görmeyen yazarın vasat beyanı.

5-10 kişinin gördüğünü kim nerden çıkarıyor amk indexlere bakıyorlar heralde ahahahahah
çanakale'de mutlaka kampüste çıkartmalar yapılmalı. ama kim uğraşacak :p, bir de sözlük kendi giderini karşılayabilmeli yoksa ayakta duramaz gönüllülerle. en azından ads reklamaları falan ufaktan.
gereksiz bir çabayı ifade eden ve içerik üretimi az olan hemen her platformda nesnesi değiştirilerek gündeme gelmesi olası bir soru cümlesi.

çünkü neden olsun? toplulukla yürüyen işlerde aktif olunsun diye kasmak başarı getirmez. en azından benim tecrübe ettiğim hiçbir platform bu çabayla canlanmadı. internet üzerindeki platformlar için, ne zaman ki benzer bir yalnızlık seviyesine, ortak bir zemine ve yeterli bir samimiyete sahip insanlar bir araya gelir, o platform canlanır. yoksa sözlükte gladyatör kapıştırsan yine tutmaz. oluruna bırakmak lazım bazen.
bırakın kampüsü, şehrin birçok yerine sticker yapıştırıyoruz arkadaşlar. görenler elbette olmuştur. önümüzdeki günlerde modlar olarak bir araya gelip reklam konusunu detaylıca konuşacağız, şüpheniz olmasın. ve evet lotus'un da dediği gibi istatistikler iyi fakat entry giren yazarlarımız azaldı yalnızca.
sayın yazarların para durumları şu an yerinde ve içmekle meşguller bir kaç güne düzelir.
1 ) fikir orjinal değil
2 ) tasarım orjinal değil
3 ) genel değil (isme özel "çomü")
4 ) logosu yok
5 ) onay entry sayısı yeni başlayan bir sözlüğe göre fazla.

neler yapılabilir;

1 ) göze hoş gelen herkese hitap eden bir logo
2 ) basit ama farklı bir web site tasarımı.
3 ) onay süresi, şekli ve entry sayısı değiştirilebilir.
4 ) python gibi bir programlama dili ile otomatik güncel başlıklar ile taze tutulabilir.

tüm bunların yanında bu tip online girişimleri beni sevindiriyor. çünkü öğrenci platformları & etkinlikler ve ortak zevklere sahip insanlar bu gibi ortamlarda tanışıp sosyalleşebiliyor.
abi adamlar zamanında yapmışlar reklamlarını. sözlüğünü reklam stickeri bizim yurdun kapısına yapıştırılmıştı. ben bunu üstelik 2016 nın sonlarına doğru gördüm. ondan önce boyle bir oluşum var mıydı? yetkililere sormak isterim.