neslican tay

fotoğraf çekilmek için efendi gibi izin isteyen biriyle gülerek fotoğraf çekinip, eve gidince takipçi kasmak için linç ettirmesi hiç yakışmadı. sanki sadece kendisi kanserle savaşıyormuş gibi davranmasıda ayrı saçmalık. umarım tez vakitte sağlığına kavuşur da, sadece ben tavırları biter.
yahu ben böyle bir iğrençlik görmedim. o son yaptığı olay çok pişkinceydi..
haddinden fazla ilgi gören tipler böyle oluyor işte.
hastalığıyla olan barışıklığına ve 3. kez kansere yakalanmasına rağmen neşesine hayran olduğum bir insandı kendisi ama şu son yaptığından sonra kendisinden bir hayli soğutmayı başarmıştır
linç yemeyeceksem son paylaşımından sonra soğuduğum kız. allah şifasını versin ne diyeyim
kadın çiiiçektir, kadın böööcektircilerin gıcık olduğu olayın başrolü. arkadaşlar, çocuk kızın yanına gelmiş. kızın yanındaki adama demişki: izniniz olursa hanfendiyle fotoğraf çekinebilir miyim? tamam kibarca söylemiş, izin almış kibarlık falan oo tamam da kızın sinirlendiği nokta şu; neden benim sahibimmiş gibi yanımdaki adamdan izin alıyo? her tatlı söze sazan gibi ay canııım diye atlamayın, farkında olmadan veya bilerek sizi aşağılayan şeyleri reddedin ya.
şahsından hoşlanmasam da genç ölümü baya üzdü.
kendisini hayatımda hiç canlı olarak görmemiş olsam da sosyal medyada mücadelesine şahit oldum. gerçekten çok üzüldüm kahroldum haberi aldığımda. ruhun şad olsun neslican.

başlıktaki ilk entryni niye sildin fasılcı? yazarken en ufak bir utanma belirtisi göstermedin de şimdi mi utanıyorsun

insan değilsin sen. şeref yoksunu mahlukat.
hastalıkla bir tek o savaşmıyordu ama bir çok bu hastalığa yakalanan insana gizlenmeyin,dik durun, siz varsınız mesajı vererek hayata tutunmaya çalışan daha küçük bir kadındı. bir çok insana umut olmuştu umudumuzun başı sağolsun.
umudu kaybetmemek gerektiğini gösteren, insanlara ışık olmaya çalışan bir kişiydi diğer olaylara pek takılmıyorum insanlık hali haklı veya haksız olarak nitelendirip yorum yapamam