nilgün bodur

türk edebiyatına “sen gittin ya ben çok güzelleştim “ adlı muazzam eseri katan ve okuyanların kültür seviyesini anında 100 kat arttıran mükemmel hanımefendi.
bence kamyon edebiyatı yapıyor
tuvalet kağıdının pahalandığı bu dönemde göt silmek için ideal eserler çıkarıyor.
ctrl c ctrl v yapmayı ustaca kullanabilen yazar kendisi.
hayal gücü seviyesinin belirlenmesindeki kriter cins üzerine güzellemeler yapmak olan sanal mecralarda sevilmesi gereken yazarımsıdır. eklemeler eksik yalnız.
hakkında bir sürü iyi ve kötü eleştiren okuduğum yazarımsı.anladığım kadarıyla ergenler için yeni popüler kitap karalayıcımız.
kitap yazmayı, yazarlık demiyorum zira kendisi bu eylemi tamamen para kazanmak amaçlı yapan ve bunu da başka eserlerden kırptığı sözlerle gündeme gelip reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek amacına ulaşan bir oluşum.
sanat adına hiçbir değeri olmayan toplama kitapçımız olur kendileri
ben bu matbaayı saçma sapan kitaplar çıkarın diye getirmedim.
-ibrahim müteferrika
tam tarihi bilmemekle birlikte, bu günlerde güzide ilçemize misafir olacak pek değerli yazarımız. hemen günü öğrenip saatler öncesinden en önlerden yer kapmalıyım. zira böyle yazarlar zor bulunuyor, kolay yetişmiyor. *
"sıradaki teşekkürüm bana yalnış yapanlara" adlı bir kitabı daha varmış...
kitap ismi önerisi olarak "dillerdesin", "gecelerin yargıcı", rüyalarda buluşuruz" gibi tavsiyelerim var. ne zaman uzun mesafe araç kullansam, mutlaka bu yazıları birkaç kere görüyorum, popüler olma ihtimalleri yüksek...
düşünsenize birine aşık oluyorsunuz ilerleyen zamanlarda hayranı olduğunu söylüyor düşman götüne