okulun ilk günü

eğitim öğretimin hayatının ilk ders günüdür.
16 senedir aktif olarak eğitim almaktayım.... ilkokula başladığım o şahane günü hatırladım da çalışan aile çocuğu travması olarak okula babam tarafından sadece bahçe kapısında bırakılmış,kendi sınıf sıramı kendim bulmuştum. herkes ağlarken ben mutluluktan ölmek üzereydim. aşık olduğum çocuk ağlarken yanına gidip "lütfen ağlama okul çok zevkli hem ben senle arkadaş olurum" demiştim ve ilk aşkım bana "banane senden ben annemi istiyorum" diyerek daha çok ağlamıştı..
o zamandan belliymiş dftdghsfs
bu da en güzel yazarınızdan bir hatırattı. öpüldünüz:)
genelde okula gitmeyi gereksiz gördüğüm gündür. giden de gerizekalıdır. devam zorunluluğu olmayan nadir günlerden biridir çünkü
allah sız hocalar ilk günden sabah 9da ders işlemeye başladıkar
dünyanın en zor sınıfı birinci sınıftır.. yeni dönem 2000'li hatunlarımıza hayırlı olsun..
benim için her zaman en zor olan gündür.. yakışıklılığım, sempatikliğim ve zekamla hemen tüm dikkatleri üstüme çekerim çünkü. okulun ilk günü kızlar için instagram adresimi aramakla geçer. bu sene bir güzellik yapıp, sınıf tahtasına yazacağım kızlar.
hiç katılmadığım için asla şahit olamadığım muhteşem olayların yaşandığını düşündüğüm gündür. sanırım yanlış düşünüyorum :')
birinci sınıflar için anlatılacak anıların başlangıcı olmakla beraber, zaman geçtikçe ilk hafta komple okula gitmemeyi garantiletecek gün.
kalabalık ve sıkıntılı geçmiştir