özel ardes kız-erkek yurdu

hala manzarasına alışamadığım canım yurdum. ilk başlarda güzel bir ortam gibi hissettiren ama daha sonra fiyatlar yüzünden s***liyormuşum gibi hissettiren bir özel yurt...
1 yılımı heba ettiğim yurt. yemekleri leş, pahalı, yazın bile daima üşüten bi rüzgara sahip, otobüs saatini geçirdiğinde taksiye para bayılmaktan bıktığım (kar yağdığında otobüs bile çıkmıyo), tesisi sosyalleşme amaçlı değil kesişme amaçlı kullanılan ve tek artı yönünün manzarası güzel olan yurt.
bazı abaza grupların sadece ortam muhabbetine gittiği yer anlamıyorum ne var lan bu ardeste?
yahu hiç mi üşenmiyorsunuz yeni kordonda çakır olduktan sonra oraya gitmeye dedirtir.
2013-2014 de odaya 400 lira veriyorduk çamaşır 1 liraydı, sosyal tesiste simit parasına iskender yiyoduk neredeyse, ah ulan ah koridorlarda donla gezerdik odada 8 kişi toplanır poker oynardık ,yangın merdivenini kolonya döker yakardık yurdun sahibiyle odada sigara içen adamdık biz heheyt bee... en sağlam dostlarımı orada edimdim hala görüşürüz , sıcak idi , aile idi , yuva idi, şimdi oldu darphane para basıyor...
bir aralar yangın alarmına dadananlar olmuştu.2014 girişliler iyi bilir
hem sıkıcı hem sikici bi yurt olur kendileri. çanakkale’nin dağında olduğundan sıkıcı; kalmak için ayrı, yemek için ayrı para ödediğinizden sikici bir yurt.
kampüsün içinde olması dışında hiçbir artısı olmayan yurt
2015 yılıyla birlikte yemenin içmenin paralı hale geldiği , okulun tepesinde bulunan bol yokuşlu kızlı erkekli(aynı odada takibi değiller) özel öğrenci yurdu.gayet pahalı ve konforludur
arkadaşım çamaşır makinesi paralı diye kıyafetlerini yıkamıyor yemeği çok pahalı diye yemek yemiyordu
kampüsün en tepesinde bulunan özel yurt, açık büfeye döndüğünden beri yemekleri baya değişmiş kabak gratenler, böfstragonoflar vs.
manzarası güzeldir.
güzel olmasına karşın çok masraflı bir yurt
yurt yerine darphane dememiz daha iyi olacaktır. tek artısı kampüs içinde ve mükemmel bi manzaraya sahip olması
ilk sene kandırılıp burada kalanları ayrı tutarak bile bile bu yurtta kalınıyorsa ya zenginsindir ya da enayi.
ensesi sağlamların kaldığı yerdir. kepezde bir yurtta kalırken 5 gün üst üste bezelye yedim amk (bezelye yemeği, bezelyeli tavuk, bezelyeli makarna, bezelyeli pilav,bezelyeli börek)
bu yurtta kalan herkes kendini villada kalıyor sanır özellikle kızlarımız ve erkeklerimiz o götü boklu tesis için giyinirler halbuki içinde bilardo ve fast food dan başka güzel bir şey yoktur.