palu ailesi

müge anlıya katılan bir aile. bolca internette görmüşsünüzdür.

 spoiler!
ağır orospu çocukluğu içerir


palu ailesinin fertleri hakkında detaylı özet şu şekilde; aile harun ile hava palu'dan oluşuyor. harun hava çiftinin fatih, isa, emine, meryem ve ayşe melek adında 5 çocukları var.

emine palu'nun eşi tuncer ustael kendisini tüm aileye "cinci hoca" olarak tanıtıyor. ailede tuncer'in bu iddiasına sadece baba harun palu ve meryem'in eşi ahmet tahnal inanmıyor. bu nedenle ahmet'i ortadan kaldırmak isteyen tuncer, eşinin kardeşi isa'yı etkileyerek ahmet'i öldürtüyor. baba harun palu da olanlar karşısında oğlu isa'nın cezaevine girmesini istemediği için suçu üstlenerek hapse giriyor. ahmet'in ölümünün ardından meryem ve iki çocuğu da tuncer ile birlikte yaşamaya başlıyor.

bu evde bulunan çocuklara ve diğer kişilere tuncer ustael çeşitli işkenceler uygulayarak onlara tecavüz ediyor. işkence ve tecavüzlere dayanamayarak evden kaçan recep polise sığınıyor ve yurda yerleştiriliyor.

tuncer'in yanında kalmaya devam eden meryem ise tecavüz ve işkencelere maruz kalmaya devam ediyor. tuncer bu sırada aileyi etkisi altına alarak kendi üstlerine bulunan 5 dairenin tapusunu üzerine geçirerek satıyor. palu ailesini de "ölen damadınız ahmet'in ailesi peşinizde" yalanı ile kandıran tuncer, meryem'e kredi çektirerek bir araba aldırıyor ve 10 kişilik aile bi aracın içerisinde 3 ay boyunca yaşıyor.

bu arada palu ailesini "meryem eski kocası ahmet'in ailesine sizi bulması için haber gönderiyor" diye bir yalan daha söyleyen tuncer ustael, meryem'i sadist duygularla cezalandırmak için aç bırakarak bir ağaca bağlıyor. ağaca bağlanmış halde bulunan meryem; gördüğü işkencelere dayanamayarak hayatını kaybediyor.

2008 yılında yaşanan bu olayda meryem'in kardeşi isa ile birlikte talihsiz kadının cesedini bir araziye gömen tuncer, bu tarihten sonra evde kalan meryem'in 6 yaşındaki kızı melike'yi istismarına devam ediyor. 6 yaşındaki kıza tecavüz eden sapkın tuncer ustael, kızın hamile kalmasından korkaran içine cin girdiği yalanı ile küçük kızın karnına taş bağlıyor ve kıza ispirto içirerek ölümüne neden oluyor.
2009 yılında yaşanan bu olayın ardından bir önceki cinayette iş birliği yaptığı isa ile birlikte meryem'in de cesedini ortadan kaldırıyor.

herkes birbirini suçluyor derken ortaya çıkan bazı raporlar mide bulandıran cinsten.
mayıs 2008 de tuncerin oğlu enes sözde eyup sultandan kaçırılıp yarımsaat sonra karakolda bulunmuş. sağlık kontrolu yapılan cocukta "cinsel istismar,darp,kalçada iğne izleri,kalçada bilinmeyen maddeler" 4 yaşında olan enes ameliyat edildikten sonra tekrar aileye verilmiş.

temmuz 2008de ise melikenin abisi recep evden kaçmış, yolda açlıktan bayılmış. gözünü açtığında polis merkezinde olan çocuk sağlık kontolune götürülmüş. raporda "cinsel istismar, darp , kalçada iğne izleri" bulunuyor. recep 9 yaşında devlet yurduna alınıyor.

ben ömrü hayatımda böyle bir orospu cocuklugu görmedim. tam anlamıyla iğrenç insanlarsınız.

olay hala devam ediyor. dilerim ki bu yavşakların yaptıkları yanlarına kalmaz.
okurken kanım dondu, burada özet geçilmiş. adam daha ne yapmış olabilir lan diye diye okudum.
sonları aynı çam ailesi gibi olucak. hepsi hapise!!
hayatımda bu kadar bozuk psikoloji içinde yüzen bir aile daha görmedim, muhtemelen göremem de. tanık olunabilecek uç nokta çünkü bunlar. bir izleyeyim herkes bahsediyor diye başladım, batağın içine düştüm. her saniye yeni bir cinayet, gasp, dolandırılma, tecavüz, istismar, ayin, zehirlenme olayı çıkıyor ortaya.

bu tuncer'in her şeyi bu kadar düşünmüş olması imkansızdır dimi? bala göte yapmış bazı şeyleri, paso kanıt yetersizliğinden salmışlar. bu kadar detaylı düşünmüş olamaz çünkü bu amk patates kafalısı.

onu da geçiyorum, ailenin aklını almış it oğlu it. ulan o emine var ya bunun karısı, onu elime bir verseler eşek sudan gelene kadar döverim, ama yine de içim rahatlamaz. o derece kıl oldum abi karıya. hani bu kemalim yapmaz vardı ya, onun tuncer versiyonu bu. müstahak diyeceğim de dilim de varmıyor, neticede bu pezevenk herif dini kullanarak girmiş bunların kafaya. cin falan deyince eşek tepmişe dönüyor hepsi.

umuyorum alınan sağlık tedbiri işe yarar aile düzelir ve sonuç olarak bu şerefsiz herife ömür boyu hapis cezası falan verilir, zaten içerde sevgili abilerimiz götünden kan alır bunun.
ülkemizde benzeri insanlar var. aslında onlar için bişeyler yapılmalı, bu denli psikolojileri bozulan insanlar işte bu denli kullanıma açık olabiliyorlar...
dişlerini görünce sağlam maddeler kullandığı anlaşılan aile.