pararix

yeni bir site. yeni bir kazanç kapısı. böyle şeyleri sözlüğe yazmayı pek sevmesem de kendi kurduğum bir internet sitesidir. yavaş yavaş büyüme aşamasında olan çiçeği burnunda sitem için diyeceklerim çok olsa da sınırlı şeyleri yazmak istiyorum.

öncelikle site içerisinde sıkça sorulan sorular kısmını ve duyurular kısmını takip etmenizi öneriyorum. çünkü önemli unsurlar orada yer almaktadır. nasıl oluyor bu iş diyorsanız internetten basit görevler yaparak para kazanıyorsunuz. mesela bir youtube kanalına abone olarak, bir instagram gönderisi beğenerek veya bir linke tıklayarak... gayet basit. hem de referansınızla üye olurlarsa onlardan da para kazanıyorsunuz. tam çiftlik bank hissi alanlar için söyleyim alakası yok.

ben işi sizin için müşteriden alıyorum. onu da özet geçerek anlatayım. mesela 1000 instagram gönderisi beğenme görevi. müşteri diyor ki bütçem 1000₺. tamam diyorum. hemen yaparız. 800/1000'den size dağıtılacak para. 200'ü site giderleri ve bana kalan kar...bu kadar açık ve net...neyse siteye gidin bakın anlarsınız zaten ya çok uzattım...

pararix.com
açıkçası ben https://sendesor.net ve https://askingminds.net soru-cevap sitelerini tercih ederim. ama pararix'i bir inceleyeceğim.
yeni nesil para kazandıran site