popoya kadar şort giymek

ekşi sözlükteki çöp başlıklardan sadece bir tanesi.
başlığın tam hali "popoya kadar şort giymenin mantıklı açıklaması" artık şu iğrenç ötesi fikirlerinizden(!) gına geldi. ne tarafa kusacağımı şaşırıyorum. ya hu siz saygı diye bir şey bilmiyor musunuz? hayatınız boyunca hiç duymadınız mı? görmediniz mi?
bunları yazarken sizin yerinize ben utanıyorum. istediğimiz taktirde uzun giyeriz. buna siz değil paşa gönlümüz karar verir.
artık insanların,kadınların tercihlerine saygı gösterin. ya da siktir olup (affedersiniz) mağaraya taşının toplum içine çıkmayın.

***ekşi sözlük kapatılsın yerine avm yapılsın da bolca götümüze kadar şort alıp giyelim.
bütün kadınların popoya kadar şort giymesini destekliyorum.hatta sadece şort giymelerini istiyorum..hiç bişey giymeseler bile kabulüm benim...

2018 yılında hala pantolon giyen vücudu örten şeyler giyen kadınların hepsiniiii kınıyorum...
sizin o dar görüşünüz yüzünden gına geldi. popo ya kadar şort değil yaşadığım yerde tayt diz üstü etek sıfır kollu falan giyemiyorum. ağzınız torba değil ki büzelim
yalakizm gerçek hayatında spor salonlarına bağımlılığıyla dikkat çeken bir yazar.. kendine bakması takdir edilesi bir eylem.. tabiki de kimse kimsenin giyimine karışamaz lakin burada olduğu gibi ekşi sözlükte de çomar yazarlarımız mevcut.. maalesef ülkemiz bir distopya üzerine kurulu..