port leon

2 ay kadar önce arkadaşımla gitmiştim. üst katında oturmaya karar verdik , saat 3.30-4 civarıydı. bu saat malum liselilerin de çıkış saati (halk otobüslerindeki kaos başka bir konu tabi :). ) neyse efendim biz otururken yan masaya da liseli bir kız oturdu o saatlerde mekan boş olduğu için daha ilk geldiği andan itibaren telefon konuşmasını rahatlıkla duyabiliyordum.
(kız- ayyy melis tesadüfe bakarmısın leon'a oturdum üzerimde de mathilda tişörtü var keşke burda olup görebilseydinnn.) aynen bunu dedi usta bir an duraksadım biz tabi gülüyoruz natalie portman'ın mathilda rolünü kapması kadar tesadüf öttürürler öyle tesadüfü. ben de leon gibi bir saksı difenbahya ile dolaşıcam artık :d bu da benim hakkımdır . ya gerçekten küçük ihtiraslar kendini kanıtlama çabaları bu küçük kurgular çağımızın hastalığı olmuş. burdan melise de selamlar çok da şeyapma onu :d 35 gram ülker didonun verdiği mutluluğu çanakkale yat limanı -iskele hattında bok şebekesinin denize aktığı yere nazır port leonda mathilda tişörtü giymek de verebilir . nedense oradan her geçişimde yüzümde kah piç kah acı bir gülümsemeye sebep oluyor :) yolun açık olsun paşam (bkz:leon)
 resim
kardeşim bi baksana içerde mi o?
dur ben para çekiyomuşum gibi yapıp içeriyi gözetlerim.
aa baksana birine sarılıyor kim lan bu kız? diye diye o nadide insanla yolları ayırana kadar etrafını tavaf ettiğim güzide mekan.
ilk açıldığında ne zaman önünden geçsem balkonu dolu olurdu sonradan hevesim kaçtı zaten
400 çeşit kahve menüsü var ama bir çok arkadaşımın çalışıp parasını alamadığı ya da zorla aldığı mekân.