saçlarının ucu renkli olan kızlar

vlogger olayım derken köylü olan değerli hanımefendi arkadaşlarım. ya şimdi zevkler ve renkler tartışılmaz diyen olursa harbi tokat manyağı yaparım.
yav adaş siz üç parmak dibi gelmiş üç günde bir yıkadığınız o saçlarınıza allah rızası için mavi,pembe,yeşil gibi amcık amcık renkler yapmayın. cidden köylü ruhlusunuz. varoşsunuz. azcık vizyon be kardeşim.
nerde sik var orda bu tip hanım kardeşlerim orda. yapmayın bebeklerim nolur ya nolur.
(duyar kasana uçan tekme atarım)
arayış içinde olan kadıköy kızıdır. ombre de bence buna dahil, rezil duruyor.
anonimden avladığım kızın mavi saçlı çıkması , sarhoş olduktan sonra 'mavi saçlılar orospu oluyormuş doğrumu ? ' diye espri yapmam . nasıl espriyse bu..
köyden şehre inen hatun tribi :d anarşistlik falan
güzel oluyorlar diyecektim ama girilen entrylerden sonra utandım.
çanakkale yi bana sevdiren mavi saçlı diş telli yarimin ta kendisi
tuvus kuşu benzetmesi yapmak istedim de onların renklileri sadece erkek oluyordu. evrimsel süreçte hangi taraf geride hangi taraf ileride çözemedim daha.
22 yaşında bir insanın şu an bunu yapmaması gerektiğini düşünsem de şurda 6 ay öncesine kadar sol tarafını mor, pembe, griye boyamış biriyim. en son fuşya yapayım dedim kırmızı oldu ortalıkta athena gökhan ve horoz ibiği gibi bir karışımla geziyodum ahshdhd
kanka diğerlerinden biraz farkımız olsun .
- ayça çok dikkat çekici olmuş demiii
düz ve sağlıklı saçları varsa yakışır gayette tatlı olur, dalgalı ve kırık saçlılar ise ilgi alanıma girmiyor.
peder ilk yesil sacli kiz gordugunde soyledigi
"anana kac defa soyledim boyama kafani bak kiz curumus mq "
krepe balyaj yaptırıyor olabilir.
en basit şekliyle kendinde ufak bir değişiklik isteyen,saçlarını dipten boyatmak istemeyen kızlar olabilirler. ahh ne kadar meraklıyız insanları bir kalıba sokup ötekileştirmeye
şu yazılanları gördükten sonra kendimden utandım gerçekten. ben de son birkaç aydır hem uçlarını hem de ön taraflarını maviye boyuyorum ve herkes çok beğenmişti. köyden indim şehre gibi olduğunu düşünmüyorum. artık bu renkli saç olayları fazla sıradanlaştı onu kabul ediyorum zaten çoğumuz da anarşistlik olsun marjinal olalım diye boyamıyoruz. değişiklik istediğimiz zaman hangi renk yakışacaksa öyle boyuyoruz, zaten dediğim gibi artık renkli saç çok sıradanlaştı ve normalleşti. siyaha sarıya boyamaktan bir farkı kalmadı bence.
İletişim - Kurallar