safiye hüseyin kyk yurdu

gerçek anlamıyla dağın başında, sislerin içindeki kız yurdu.
yerini beğendiğim yeni yurdum. tek sorun her kyk yurdunda olduğu gibi giriş saatleri.
sozde kampusun icinde olan ya domuz inerse endisesi yaratan odalari kucucuk olan ve tek arti yonu gece sıkılınca deniz manzarasını izlemek olan kyk yurdu..
kışın kurtların dağdan indiği çanakkale merkezin değil sarıcaeli köyü sınırlarında bulun kyk yurdu
aylardır yedeklerden yerleşmeyi beklediğim manzarası muhteşem konumu tartışılır canım yurdum
kızlarımız sadece okusun sürekli yurtta otursun bunun yanında vahşi doğada hayatta kalmayı öğrensin diye yapılmış kerime sultan yurdunun ikinci versiyonudur.
yeditepe de oluyormuş gibi hissettiren yerdir
ışıkları ile çanakkale'nin hemen her noktasından sizi kendisine çeken yurt.
ardese uzak derdim ama bu daha da uzakta. şehrin birçok noktasından görünüyor. orda kalan bir arkadaşım telefonların çekmediğini söyledi.
gereksiz ışıkları yüzünden çanakkale'nin neredeyse her yerinden belli olan kız yurdu. dar ve basık odaları, inerken yuvarlanacakmış çıkarken evereste çıkıyormuş hissi veren, genelde şebeke çekmeyen, yurdun bahçesinde heran yabani bir hayvan görecekmiş gibi kendinizi hazırlamanız gereken bir yurt. ama her şeye rağmen gün batımını izlemek için en güzel yerlerden birisi.
ben böylesine güzel manzarası olan yurt görmedim ulan hep kızları düşünürler. erkekler ta ebesinin nikahindaki yurtta kalsın .
birine yurdumu anlatırken "şu tepede pavyon gibi parlayan yurt var ya orası" diyorum. yurdun adı pavyona çıktı napalım. eksikleri burak abi tabi ki ((( serap hanım asiye hanım çok özledim onları ((
night club tadında uzaydan bile göründüğüne inandığım yurt
böyle yurt oldu da biz mi kalmadık?
 resim
çanakkale'nin everesti sayılan yere yapılmış, aşağıdan bakınca 4 bina gibi görünen, tamam geldim dediğinde 2 viraj daha döndüğün, led ışığı bol yurdumsu e tipi cezaevi