sanat tarihi

güzel bir bölümdür kendisi insanın ufkunu açar. işin güzel yanı herkes işsiz kalacağını kabullendiği için boş hırslara girip sınıf birincisi olacağım gazı yerine elinde olanlar notlarını paylaşır. üniversitenin rönesansıdır.
hali hazırda 3,15 ortalama ile okuduğum bölümdür, insanın istediği bölümü okuması gibisi yok
hocalarında bir afra bir tafra olduğu için iki yıldır gitmediğim bölümüm. şu malzemesi olmayanlar siktirip gitsin diyen, ders bitince geri döndüğüm vakit sıraya kıçını koymuş futbol hakkında konuşan, bir de utanmadan kendine öğretmen diyen varlık, sana diyorum. sanat senin neyine!

edit: hocam eksileyeceğinize kendinizi geliştirin. :d
içten içe okumak istediğim bölümdür.
arkeoloji bölümüyle dostluk ve düşmanlığı aynı anda yürüten bölüm. lakin çoğu öğrenci ve hocada ağır bir kompleks var ki buda beni bölüme iyice soğutuyor.
normal tarihten daha önemli olan fakat kimsenin sikine takmadığı önemi anlaşılamamış bir uzmanlık alanıdır.
devam zorunluluğu olmasa daha eğlenceli olacak, okuması az çok zevkli kolay bölüm. haftalarca derse girmeyip 2 saatlik okuma ile sınavların çoğundan 80-90 alınabilmekte. çomü'de ki eğitim kadrosu sağlamdır yine de. hocalar kaliteli, genel olarak alanlarında yetkin kişiler. tek sorunu çok kitap okumak gerekliliğidir, baba parası yoksa bu ekonomide pdf'lere düşürür insanı.
bana antika temizlemeyi öğrenebilecek bir bireyine, nikahıma almak harici her tür kıyağı yapabileceğim bölüm.
sadece bir ay dayananildiğim bölüm. aslına bakmak gerekirse para kazanma kaygısı olmayan bi insan için gayet güzel bir bölüm.