sarhoş olmak

dünyanın en güzel şeylerinden birisi, hele ki aşıkasınız, hele ki aşık olduğunuz insan yanınızdaysa, uyuya kalana kadar onu nasıl sevdiğinizi ona anlatabiliceğiniz nadir durumlardandır. saçmalamanın en tatlı noktada olduğu andır. sevmenin ve sevişmenin en güzelini yaşayacağınız andır şüphesiz
şu an ki fiyatlara göre biraz pahalı bir eylemdir. ama yinede iyidir. keyfine içiyorsanız dahada iyidir
bu fiyatlarla biraz zor olan eylem.
şu an fazlasıyla içinde bulunmak istediğim hal durumudur. yarın yokmuşcasına hareket edersiniz ve az da olsa kendiniz olursunuz yargılarınızdan, endişelerinizden uzaklaşarak.
beynin çıkarılıp yerine sünger takıldığı anlardır. güzeldir hoştur. hele doğada iseniz yaktığınız ateş gecenizi aydınlatıyor çıtırtısı size ninni gibi geliyor ise tadından yenmeyecek durum.
olmadığım zamanların hayatıma mola olmasını istediğim sadece alkolden değil, aşktan, üzüntüden de kendinizi içinde bulabileceğiniz durumdur. insanların çevresindeki baskıdan, yargılardan kısa bir süreliğine de olsa kendisini kurtarabildiği, dönen muhabbetlerin aşırı keyifli olduğu durumdur. hüznü de sevinci de hakkını vererek yaşadığınız zamanlardır yalnızken de, sevdiğiniz kişiyle de, dostlarınızla da.
sarhoş olmak; sohbetin çok güzel gittiğini düşünüp mutlu olup merak edilenleri cevaplarken en can alıcı yerde merak edilen daha öncelikli soruların olduğunu fark etmek mesela. sarhoş olmak, olmaya çalışmak duygu değişiminin en alt ve en üst seviyesidir.
ağlama duvarında gülesim geldi.
kimi zaman özgür olmak değil mi? genel de içinden gelenleri pat pat söylediğin, bazen ağladığın,bazen saçmaladığın ve kimin ne düşündüğünü asla önemsemediğin an.
yakın zamanda olmak istediğim.
yeri geldiği zaman dünyanın en güzel yeri geldiği zaman en rezil hissi
şu dakikalarda yaşadığım güzel olay ey sevgili sözlük
şu ana kadar olmak isteyip de olamadığım durumdur garip bir şekilde dayanıklılığım var
varoşluk ve aptallıktır. başa geldi pişman etti keşke o zamanlar şimdiki gibi olsaydım.
rahatliği yada eğlenceyi ikiye katlayan durumdur.
bilgisiz adamin a*ı g*tü dağıttığı, içkisini kontrol edebilen adamın elinde ise mucizeler yaratabilen haldir.
öyle sarhoş olsam ki bir daha ayılmasam
içindeki o hapsettiğin insanın dışarıyı çıkması anılsalıdır.
geçen gece başıma gelen olaydır. gecesini hatırlamadığım bir sabah öğrendiğim kadarıyla sarhoş halim normal halimden daha mantıklı ve aklı başında bir adammış. ama ben hatırlamıyorum. şaşırttı beni.
yaa abi şunu ağzınla içmeyeceksen içme diye söylenen tiplerle yaşanılmaması gereken bir kayıp anıdır. bastırılmışlıkların gün yüzüne çıkma hali. yaşasın amsterdam!
param yetmediği için bilemiyorum nasıl bir şeydir. ama birgün tüm paramı yatıracağım.

edit: çok güzel şeymiş yav. bu kafa için alkolün iğrenç tadına katlanılır.
özgür hissettirdiği an itibariyle onaylanmıştır.
yeni kordondasın dokunamıyorum çok saçma
İletişim - Kurallar