seksten korkmak

kadınların küçükken maruz kaldığı cinsel zorbalığın ilerlemiş hali. ağır bir travma bu korkuyu yenmek zordur. anlayışsız erkeklerimiz durumu ikiye katlamakta bir numaradır. sahi ne kadar kötüsünüz ya
bekaretin namus belirtisi sayılması da seksten korkma nedeni.
birşey yapmayanlar bir köşeye ayrılsak şöyle?
doğru bir cinsel eğitim almamış, ailesi onu bu konu hakkında bilgilendirmemiş olan her bireyin yaşayabileceği bir durumdur. olayların kimyasal yüzü düşünülünce herhangi bir problem olmaması beklenilir. ancak arkadaş çevresinden sokaktan ve haberlerden öğrenilenlerle yola çıkınca bir bilgi çöplüğü ile işe koyulan genç bireylerin korkması doğaldır.
korkan iki insanın birbirini bulması iyidir kanımca. korkan ve işe troll bakan bir araya gelince korkanın üzerindeki baskı artar.
canlılar oluştuğundan beri ve dünya yok olana kadar biz insanlar birbirimizi gondiklemeye devam edeceğiz korkmayın, biri ile konuşun.
seksten korkmanın çaresi düzenli bir seks hayatıdır bu da mümkün değilse düzenli bir eskort satın alımıdır bu da mümkün değilse günü birlik sikiştir bu da mümkün değilse korku erken boşalmaya ve yeni gebeliklere de sebebiyet verebilir.
soğuk ama girince alışıyorsun
İletişim - Kurallar