sesin kısılması

öldürmeyen ama süründürendir.

senede bir defa kesin başıma gelir bu. ya soğuk algınlığından ya çok bağırmaktan.. malumunuz 1 mayıs sonrası bu hale düştük. pişman mıyız hayır.

bir süre insanlarla olan sözlü iletişimimi kesmeye karar verdim. onlara da yazık. mazallah travesti falan sanırlar benim bile kendi sesimi duymaya tahammülüm yok. fakat sevgili @mathildaninsaci ni ısrarla bu sesimle rahatsız etmekte kararlıyım. kendisini aradığımda sen kimsin be tarzında laflar geveleyip, üstüne dalga geçip telefonu suratıma kapattı. kalbimi kırıyorsun mathilda. bana öyle sözler söylemeyecektin. çay koy geliyorum.
buradan sesi kısılanlara sesleniyorum sesiniz düzenlene kadar benle muhattap olmayınız. zira aynı samimiyeti hissedemediğimden dinlemek bile istemiyorum. kahrolsun sesi gidince pelinsu ve mahmut abinin karışımı bir sesle uyuz edenler.

gelirken ekmek al :)
sevgili moderatör hatununbiri, ilk entry tanım lütfen. ses tellerini zorlamak sonucunda tellerin yıpranması ve ses bozukluğuna yol açması durumudur. dikkat edilmesi gerekir, hastanelik bile olunabilir :)

edit: problem ne şeker şeyler? kankanızı düzelttim diye mi eksiliyorsunuz? bazen doğrular sevmesek de doğrudur :)
öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler arasında olup hala yazılmamış olan bir şey söylemek istiyorum. nedir bu? söyle sesimiz kısılsın, vay be diyelim diyecek olursanız buraya dikkat edelim! zarf fiil ekinden sonra virgül konulmaz.
günlerden bir gün kaostan beslenen iche iche nietzsche'nin canı sıkılmış. sözlüğün kalitesini arşa çıkaran yazarlar dışında kalan herkesin adını kuraya eklemiş. bi de ne olsun bugün kuradan hatununbiri çıkmış. hatununbirinin başlık açtığını gören iche iche nietzsche hemen işe koyulmuş. iyi eğlenceler iche iche nietzsche, sözlük ortamına neşe kattın.

(bkz: narsisizm)
dünyanın en güzel olayıdır kimseyle konuşmak zorunda kalmayarak boğazını gösterirsiniz, akademisyenlerin başına geldiğinde de içinizden şeytani bir gülüş atarsınız..