sevdiğini uyurken izlemek

hafiften melankolik, daha o şerefe nail olamadığım eylem. özenilesi hede.
en hafif tabiriyle abazalık, sapkınlıktır. kız uyurken üstü açılır, uygun olmayan şekilde uyuyabilir. izleyen erkekler ne amaçlamak, neye hizmet etmektedir?
sevdiğiniz insanın kollarınızda huzur içinde uyumasını izlemek dünyanın en güzel eylemlerinden biridir. bana inanın ki sevilen insanı o şekilde izlerken bütün duygularınızı masumiyet sarmıştır. içinizden abazalık akıyorsa;
(bkz:insanın fikri neyse zikri de odur)
sevdiğin de insandır. uyurken istem dışı osurabilir. o zaman çık hadi işin içinden.
kimilerinde romantiklik boyutunu aşıp erekteye neden olan eylem.
(spesifik)
huzur vericidir. karşınızdaki insanın ağlaması dışında en savunmasız aynı zamanda da en güven duyduğunu gösterdiği andır. değerlidir
zamanın durmasını isteme nedenidir. sevdiğinin en masum ve savunmasız halinde kaybolmaktır. bir nevi meditasyondur insanın içini huzurla doldurur.
sevdiğin insanı uyurken izlemek dünyadaki en güzel şey ama sevdiğimiz yok belki bir gün izleriz
ruya sayiliyor mu? sonucta uyuyor oluyoruz. eger sayiliyorsa cokca basima geldi. böyle bol kiymali lahmacun falan...
gerçek dışı hissettirebilen eylemdir.
'how you look like an angel, it's burnt in my mind.'
saçlarıyla oynarken uyuyakalıp arka planda ‘aşk bir rüya’ şarkısının manidarlığı ve ansızın bir saattir onu izlediğini farkına varınca hafif tebessüm sebebidir.
hiç yapamadığım şey ya, o yastığa kafam dokunsun bir uyku basar. uykum geldi diyene kadar uyurum
şimdi ilk önce aşık olayım, ondan sonra onu uykusunda seyredince yazarım artık.
horlamaya başlayana kadar güzel bir etkinliktir..
yapmayın. o insan uyanınca aklına ilk gelen şey "sapık mı lan bu?" oluyor.*
böyle muazzam bir duyguyu size hiçbir kelime ile tarif edemem. biraz romantiks
kendilerini böyle savunmasız anlarda, sapıklığınıza sapıklık katarak fotoğraf çekebilirsiniz. ileride yıkık günlerinizde lazım olur, sonuç olarak eller, yollar, yıllar, şırfıntılar, karaktersizlik ayırmaya çalışsa bile pek tabii ayrılabilirsiniz.
uzak ilişkilerde o uyuyakalmışken yüzünü sevdiğini düşünerek dokunduğun o cam ekranın, görüp görebileceği en yıkık bir o kadar da huzur veren, sanki ninniyle uykuya dalma olayıydı aylar aylar öncesi..
sevdiğini uyurken izlemek tabi ki çok güzel ama benim asıl sevdiğim sevdiğinizin sizi uyuyor sanması ve sizin onun sizi izlediğini bilmeniz.
şimdi kimsenin zevkine kimse karışamaz ama başka şeyler yapmak varlen neden ya neden uyandın ve beni de uyurken izliyorsun ya da ben seni izliyorum neyiz biz ruh hastası falan mı? bunun neresi romantik kurban olayım bokunu çıkarmayın be. maksimum yapacağım şey salak saçmalak uyuyorsa çeker fotoğrafını dalga geçerim. her şeyi bi hormonel yükselme eklemek zorunda mısınız acaba