sevgililik

iki kişi yan yana gelince sevgili olur. sevgililerin içine girdiği kutuya, sevgililik kutusu denir.

bu evreye somut olarak yaşamak istiyorum ya... nedir böyle sap sap! üç tane yakın arkadaşım var üçünün de sevgilisi var. o kadar sıkıldım ki... en sonunda siktir edeceğim kendimi. hani adı sevgililik diye korkuyorum biliyorum ama yalnız kalmaktan da sıkıldım. misal hastayım kız arkadaşlarım sevgilileriyle ben ise odamda haftasonu geçirdim. afedersiniz ama ölsem kimsenin ruhu duymayacak. ihtiyacım var mı bir sevgiliye yok ama biri olsa arada saçmalasa falan ne güzel olur ama. olmuyor olmuyor ben beceremiyorum. ciddiyim olmuyor. arkadaşım iki gün önce şey dedi sen de adam beğenmiyorsun ki.. afedersin ama gerzek biriyle iki dakikadan fazla oturamam. benim de kendimce isteklerim var. her şey tip mi? valla her şey tip değil ama işte biraz da tip olsa fena olmaz. ne yazdım yahu! kusura bakmayın sevgilisi olan arkadaşlar, sizler sevgili yaptıktan sonra satılmış oluyorsunuz tamam mı hıhh! o bunalımda olan arkadaşlarınızı yalnız bırakarak en büyük günahı işliyorsunuz. size aferin! ooohhh böyle devam. nzjsjsjsh şaka lan şaka keyfinize bakın. ne de olsa varoluşsal sıkıntılarımı çomü sözlüğe dökebiliyorum. sekizinci kattaki pencereden kendimi sarkıyor olmaktan iyidir. jdjdjsjdndjd haydi bb.
hala anlamını kavrayamadığım birlikteliğin resmiyete dökülmeden önceki evresidir. ne olduğu üzerine düşündüm ve aklıma gelen şey yapış yapış olduğu.
iki insanın birlikte olmasına verilen isim. global duygu paylaşımı..
üç yıllık yakın bir arkadaşınla oluyorsan garip bir olaydır. sabah oluyor ve ne yapmalıyım oluyorsun hafif bir gerilme, bir şey yapma gereği hissetme, şimdi bir adı oldu ne olacak falan filan heheh garipmis. şey ama bana bunca yıl destek olan, değer veren ve gerçekten anlayabilen bir adamın hayatındayım.
görmezden geldiğim için kızıyorum kendime fakat geç değil :d

sevgilim olmamış olsaydı ve hep arkadaşım olarak kalsaydı da yaşamının benim yaşamımda ne kadar anlamlı olduğunun umuyorum farkındadır. ama bence farkındadır heheh yoksa öyle kolay tahammül edemezdi :p


sevgililik kutusu farklı bir boyut kazanmadı değil. ona kutu olarak bakmam sanırım tamamen çocukluğun ürünü (bakış açım değişiyordu :p)
@1 e yürümeler ne zaman başlar onu bekliyorum
aklı olan korur kendini tehlikeli zamanlardayız selam verdiğinle 2-3 gün sonra sevgili de olabiliyorsunuz aman diyim
flört ile birlikte ilişkinin en güzel yıllarıdır.
derdi olmayan insan meşgalesi.