sevgilisi olduğu halde kız kıza bara giden kızlar

sevgililerine karşı büyük bir ihanet tehdidi oluşturabilecek kızlardır ve asla tasvip etmediğim bi olaydır.alkolün verdiği hızlanma ve duygu durum yükselmesinin verdiği heyecanla bi erkekle karşılıklı oluşabilecek pozitif elektriğin olmayacağı garantisini kim verebilir? ya gecesinde terli boynundan öptüğünde dudaklarına bulaşan tuzdan iğrenmeyecek kadar eşini seven bi kızın aklına ucuz bi bar köşesinde gördüğü erkekle ilgili çirkin hissiyatlar ve düşünceler gelirse ? tehlikenin farkında mısınız ??
sevgilime ben uyuyorum diyip yaptığım eylemdir.
tabi ki kadın da arkadaşlarıyla çıkıp eğlenebilir bundan daha doğal bir şey olamaz. kendini bilen ilişkisine kendisine ve karşısındaki insana saygısı olan kadın zaten nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. siz erkekler işi kendinizden biliyor olabilir misiniz?
doğal olan olaydır. sevgilim bara gidebilir, eğer kendine engel olamazsa biriyle beni aldatabilir. bunları artık aşmak lazım. aldattı diye ayrılmak mı lazım yahu?
kendine güveni olmayan bir herifin açmış olduğunu düşündüğüm bir başlık. ilişkide bireylerin özel ortamı da olmalı, sürekli birlikte olma zırvalığı bir süre sonra zaten ayrılma nedeniniz oluyor. ayrıca aldatacak olan bara gitmeden de aldatır. kız kıza takılmak istemiştir ve gitmiştir, aynı zamanda erkekte arkadaşlarıyla gidebilir illa her yere birlikte gidilecek diye bir kural yok karşılıklı saygının göstergesidir bu. ancak her zaman arkadaşlarıyla vakit geçirip sizi ihmal ediyorsa bu bir sorun olarak görülmelidir veya arkadaşlarıyla asla tanıştırmıyorsa, hiçbir zaman davet etmiyorsa.
gayet normal bir eylemdir. ilişkide kısıtlamalar, sürekli beraber takılıp özel alan bırakmamak ilişkiden her taraf içinde soğumayı getirebilir. zaten karşındaki kişiye sevgin ve saygın varsa hareketlerine giyinişine dikkat edersin onun demesine bile gerek kalmaz.
sürekli yapılan eylemi neden sevgilimiz olunca yapmayalım? ayrıca aldatılan da bir kendine sorsun neden aldatıldım diye.
yeni arayışlar içinde olan kızlardır. gitsinler tabi. afferim devam kızlar. fasılcı'ya bakmayın siz.

hatta bi gün beraber gidelim ?
sevgilim benim sahibim mi? sorusunu sorduran başlıktır. barda eğlenmek erkeklerin tekelinde olmadığına göre pekala kadınlar da "kadın kadına" bir barda eğlenebilir. sevgilisi olan bir kızın kendini bu noktada engelliyor olması o ilişkinin çok da sağlıklı olmadığının göstergesidir.
kız kıza bara gitmeyi seven kızlardır
yerini yurdunu en çokta kendini bilen insan güzelliğidir. ilişkisi izin kağıdıyla işleyenleri bilemicem tabi..
muazzam kişiliğe sahip kadınlardır. kimse kimseden izin almak zorunda değildir, kaldı ki kimse kimsenin tapulu malı, efendime ne söyleyeyim kölesi de değildir. gider gitmez, kendi bileceği iş.
kadınlığın ve insan olmanın özgürlüğünü bilen kadınlardır.
sadece sevgilidir. üstü yoktur