sevgiliyle yatarken osurma korkusu

hiç korkmam. bilerek osurup yorganın altına hapsederim
hele birde 3 liraya lahmacun yediysen o osuruğun pis halini bildiniz demi en sevdiğimden çatur çutur osururum
osuruğumla gayda çalarım
2 saat sabredip uyudu mu diye emin olduktan sonra mermer zemine kuru tahtayla vurur gibi kütür kütür osurmaktan hemoroid olmuş adamım ben lan kime anlatıyosunuz siz ? kitabını yazarım kitabını. çok osuran biriyseniz sigarayı her daim balkona içiceksiniz. böylece balkona sigara bahanesiyle çıkıp sokağı göt gürültüsüne boğup içeri girebilirsiniz. "noldu içmedin mi sigara erken geldin ?" diyen manitaya da , "yağmur başlıyıcak galiba vaz geçtim hiç ıslanmiyim şimdi" diyebilirsiniz. tuvalette osurmayı denemeyin bile fayanslar nasıl yankı yapıyo bilemezsiniz.
bunun bir üstü versiyonu sevgilin ile aynı evdeyken sıçma muhabbetidir. ya sevgiliye kulaklık takılır ya da son ses müzik açık bir şekilde tuvalete girmektir.
telefon da konuşurken "aşkım yanımda osurmazsın dimi?" diye bi soru yöneltti bana bende "yoo ossururum" diyerek kulaklığın mikrofonunu popoma götürerek o an osurdum. yani bunda utanılacak bişe yok jxjxjxj ya da ben pislik bir insanım
entryleri okurken tüylerim diken diken oldu amına koyayım..
en sevdiğim yorganın altında osurup yorganı onun tarafı kaldırıp koklamasını sağlamak
beni rahatsiz eden durumdur. karnimda ağrılara neden olur. gece cehenneme döner. yanindaki de duygusallik bekliyorsa o anda sictiginizin resmidir.
ne kadar iğrenç yazarların olduğunu gösteren başlık.utanıyorum sizden amına koyduklarım midem ağzıma geldi
yatmaktan kasıt sevişmek ise, 69 yaparken hiç korkmadan, çok sık yaptığım (:
orospu çocuğu, dur zaten ortalık karışık.
bu konuyu anca suriyeli açar amk
korkmayın insanız sonuçta kimse pembe sıçmıyo ya da osurmamazlık etmiyo ama yine de süt gibi gaz yapan gıdalardan uzak durmakta fayda var. ayrıca o da yanınızda çatur çutur osurur eğer rahatsa ya da belli bi seviyeye geldiyse ilişkiniz işte sevgilinin olması aynı yatakta uyumak aslında bi yerde iğrençleşebiliyo oysa birlikte uyumak ne romantik bi fikirdi değil mi
aman aman pu pu pu allah korusun
bende olmayan korkudur. bazen sevgilime alfa erkekliğimi kanıtlamak için daha güçlü ve kuvvetli ossurmayı tercih ediyorum. sesli ve güçlü ossurmak erkekliğin şanındandır. durun bir salayım pırt.
anal seks deneyimi olanların korkusudur. normal bir popo deliğinden hiç bir osuruk istemsizce çıkmaz ve normal insanlar popo deliğindeki kasları kontrol altında tutabilir.
osurun arkadaşlar tutmayın içinizde
balkona koşun veya diğer odaya bişey unutmuş gibi yapın ve gelin he ben rahatım benim içinde sevgilim içinde sıkıntı yok diyorsanız olduğunuz yere bırakın emaneti
içimde kalıp kanser olacağıma dışıma çıksın konser olsun yahu
cidden bu kadar insan çekiniyor mu bu durumdan bir tek biz mi manitayla pislik insanlarız dedim okurken.