seyyar şekilde alkol alan insan varoşluğu

sırf ucuz olsun diye parklarda bahçelerde deniz kıyılarında alkol alan insanların yaptığı varoşluktur.yanımda kız arkadaşım varken rahatsız oluyorum bu insanlardan.alkol almanın adabı eğlenmek keyif almaktır.ne olursunuz paranız yoksa sırf ucuz olsun diye sokaklarda içki içmeyin.elit kesim olarak böyle şeylerden rahatsız oluyoruz
elitist takılan ibnelere göre değildir.. önemli olan iphone kullanmak starbuckta takılmak duvar cafe de icmektir bunlara göre.. kafedeyim de çay içmek dururken neden kantin de içersin derler bunlar.. asıl varoşluk bu tarz ibnelikleri alkışlamaktır..
1 liraya plastik bardakta bira, 10 liraya starbucks bardağında idrar satsan 10 liralık sidiği satın alacak olan kerizlerin, çocukken dışarıda üstünü kirlettiği için annesinden hiç azar işitmemiş olan site veletlerinin, ya da tam tersi; babasının açlıktan ağzı kokarken kendisine verdiği cebindeki son parasıyla parliament alıp filtresine kadar içen hayırsız evlatların yadırgadığı eylem. sokaklar herkesin aslanım, rahatsız oluyorsan evinde otur.
İletişim - Kurallar